Sinulan Direct Junior na ból gardła spray 20 ml

Nowa cena
cena
13,89 zł
Ilość:
Producent Walmark
Pojemność 20 ml
Postać leku spray
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

glicerol, miód, woda, ekstrakty z Vitis vinifera, Sambucus nigra i Glycine max.

Wskazania

Skomponowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym:
 
Innowacyjny i opatentowany przełomowy składnik Filmogen (glicerol + taniny roślinne dobrane specjalnie, aby efektywnie leczyć ból i infekcje gardła)
100% naturalnych i bezpiecznych składników; bez substancji syntetycznych, alergizujących, nietoksyczny; 
 
Unikalny mechanizm działania:
tworzy płynny opatrunek na powierzchni błony śluzowej gardła; eliminuje zanieczyszczenia i drobnoustroje; przyczynia się do  zmniejszenia bólu i podrażnienia
długotrwale nawilża*; działa przeciwdrobnoustrojowo, przeciwzapalnie, ułatwia oddychanie
 
Konkurencyjny do produktów dostępnych na rynku:
długotrwale utrzymuje się na powierzchni błony śluzowej gardła*; nie podrażnia, nie wysusza; brak znanych działań niepożądanych
 wykazuje długotrwałe działanie i może być stosowany przewlekle (powyżej 7 dni); jest bezpieczny, także dla dzieci powyżej 3. roku życia
 
Skuteczność potwierdzona w badaniu klinicznym
Przyjemny miodowy smak

Działanie

Sinulan Direct Junior na ból gardła to wyrób medyczny w postaci sprayu do leczenia bólu i infekcji gardła u dzieci powyżej 3. roku życia. Ma opatentowany skład i unikalny mechanizm działania.
100% naturalnych i bezpiecznych składników specjalnie dobranych pod kątem dzieci powyżej 3. roku życia
Nie tylko oczyszcza i powstrzymuje dalszy rozwój infekcji, dodatkowo zmniejsza ból gardła, a także długotrwale* nawilża je i chroni przed podrażnieniami
Skuteczność potwierdzona w badaniu klinicznym
* 4-6 h

Dawkowanie

Wyrób może być stosowany przez dzieci powyżej 3. roku życia.

 3–4 dawki, co 20–30 minut na początku leczenia (w ciągu pierwszych 2–3 godzin), a następnie 3–4 razy na dobę, aż do całkowitego ustąpienia objawów.

Delikatnie wstrząsnąć pojemnikiem, zdjąć nasadkę i skierować końcówkę rozpylającą w stronę gardła. Rozpylić spray, naciskając palcem w celu uwolnienia produktu na górną część gardła.

Po każdym użyciu należy wytrzeć końcówkę ręcznikiem papierowym lub wacikiem oraz  z powrotem założyć nasadkę ochronną.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników użytych podczas przygotowywania wyrobu (miód może zawierać śladowe ilości pyłku) lub jeśli w ciągu 7 dni stosowania  wyrobu Sinulan Direct Junior na ból gardła nie nastąpi poprawa.

Sinulan Direct Junior na ból gardła nie ma żadnych znanych działań niepożądanych i nie jest niebezpieczny w przypadku połknięcia.

Dodatkowe

przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać. Nie stosować produktu, jeśli końcówka rozpylająca jest uszkodzona, po upływie terminu ważności lub po upływie więcej niż 30 dni od pierwszego użycia.

Sinulan Direct Junior na ból gardła spray 20 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Sinulan Direct Junior na ból gardła spray 20 ml kupili także:

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk

Działanie produktów z linii Aromactiv opiera się na właściwościach naturalnych olejków eterycznych, głównie eukaliptusowego i z sosny zwyczajnej. Odświeżające i oczyszczające zapachy pomagają dziecku swobodnie oddychać i spokojnie zasnąć. Plasterki są praktyczne i bardzo wygodne w użyciu, dzięki stosowaniu na ubranie dziecka nie powodują podrażnień. Plasterki można stosować już od 3 roku życia, a ich działanie  i intensywny aromat olejków utrzymuje się, aż do 8 godzin.

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.