Sinulan Direct Junior na ból gardła spray 20 ml

cena
17,98 zł
Ilość:
Producent Walmark
Pojemność 20ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

glicerol, miód, woda, ekstrakty z Vitis vinifera, Sambucus nigra i Glycine max.

Wskazania

Skomponowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym:
 
Innowacyjny i opatentowany przełomowy składnik Filmogen (glicerol + taniny roślinne dobrane specjalnie, aby efektywnie leczyć ból i infekcje gardła)
100% naturalnych i bezpiecznych składników; bez substancji syntetycznych, alergizujących, nietoksyczny; 
 
Unikalny mechanizm działania:
tworzy płynny opatrunek na powierzchni błony śluzowej gardła; eliminuje zanieczyszczenia i drobnoustroje; przyczynia się do  zmniejszenia bólu i podrażnienia
długotrwale nawilża*; działa przeciwdrobnoustrojowo, przeciwzapalnie, ułatwia oddychanie
 
Konkurencyjny do produktów dostępnych na rynku:
długotrwale utrzymuje się na powierzchni błony śluzowej gardła*; nie podrażnia, nie wysusza; brak znanych działań niepożądanych
 wykazuje długotrwałe działanie i może być stosowany przewlekle (powyżej 7 dni); jest bezpieczny, także dla dzieci powyżej 3. roku życia
 
Skuteczność potwierdzona w badaniu klinicznym
Przyjemny miodowy smak

Działanie

Sinulan Direct Junior na ból gardła to wyrób medyczny w postaci sprayu do leczenia bólu i infekcji gardła u dzieci powyżej 3. roku życia. Ma opatentowany skład i unikalny mechanizm działania.
100% naturalnych i bezpiecznych składników specjalnie dobranych pod kątem dzieci powyżej 3. roku życia
Nie tylko oczyszcza i powstrzymuje dalszy rozwój infekcji, dodatkowo zmniejsza ból gardła, a także długotrwale* nawilża je i chroni przed podrażnieniami
Skuteczność potwierdzona w badaniu klinicznym
* 4-6 h

Dawkowanie

Wyrób może być stosowany przez dzieci powyżej 3. roku życia.

 3–4 dawki, co 20–30 minut na początku leczenia (w ciągu pierwszych 2–3 godzin), a następnie 3–4 razy na dobę, aż do całkowitego ustąpienia objawów.

Delikatnie wstrząsnąć pojemnikiem, zdjąć nasadkę i skierować końcówkę rozpylającą w stronę gardła. Rozpylić spray, naciskając palcem w celu uwolnienia produktu na górną część gardła.

Po każdym użyciu należy wytrzeć końcówkę ręcznikiem papierowym lub wacikiem oraz  z powrotem założyć nasadkę ochronną.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników użytych podczas przygotowywania wyrobu (miód może zawierać śladowe ilości pyłku) lub jeśli w ciągu 7 dni stosowania  wyrobu Sinulan Direct Junior na ból gardła nie nastąpi poprawa.

Sinulan Direct Junior na ból gardła nie ma żadnych znanych działań niepożądanych i nie jest niebezpieczny w przypadku połknięcia.

Dodatkowe

przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać. Nie stosować produktu, jeśli końcówka rozpylająca jest uszkodzona, po upływie terminu ważności lub po upływie więcej niż 30 dni od pierwszego użycia.

Opinie o Sinulan Direct Junior na ból gardła spray 20 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Sinulan Direct Junior na ból gardła spray 20 ml kupili także:

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk

Działanie produktów z linii Aromactiv opiera się na właściwościach naturalnych olejków eterycznych, głównie eukaliptusowego i z sosny zwyczajnej. Odświeżające i oczyszczające zapachy pomagają dziecku swobodnie oddychać i spokojnie zasnąć. Plasterki są praktyczne i bardzo wygodne w użyciu, dzięki stosowaniu na ubranie dziecka nie powodują podrażnień. Plasterki można stosować już od 3 roku życia, a ich działanie  i intensywny aromat olejków utrzymuje się, aż do 8 godzin.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.