SINIAK Żel kojąco-pielęgnacyjny 40g

cena
8,89 zł
Ilość:
Producent Oceanic
Pojemność 40 g
Postać leku Żel
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Główne substancje aktywne w składzie preparatu Siniak Żel kojąco-pielęgnaycjny to: Trokserutyna - zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, zwiększa napięcie ścian naczyń żylnych oraz zmniejsza obrzęk Wyciąg z kasztanowca - posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwobrzękowe Wyciąg z oczaru wirginijskiego - wzmacnia ścianki kruchych naczyń krwionośnych.

Wskazania

Zawarte w żelu składniki aktywne przyspieszają wchłanianie siniaków i zmniejszają obrzęk, który powstał po urazie. Szybkie zastosowanie preparatu pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia. Siniak to produkt dla tych, którzy chcą szybko zapomnieć o upadkach i stłuczeniach.

Działanie

Siniak żel jest preparatem do stosowania na skórę. Dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza wchłanianie siniaków i zmniejsza obrzęk, który powstał po urazie. Preparat pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia.

Dawkowanie

Siniak żel należy stosować jako okład - nałożyć na skórę i pozostawić do wchłonięcia. Następnie 3-4 razy dziennie delikatnie smarować żelem stłuczone miejsce. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry należy zaprzestać dalszego stosowania preparatu. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Opinie o SINIAK Żel kojąco-pielęgnacyjny 40g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili SINIAK Żel kojąco-pielęgnacyjny 40g kupili także:

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml

Średnia długość życia rzęs to 3 - 6 miesięcy. Rzęsa rośnie jedynie przez pierwszy miesiąc, następnie przechodzi do fazy stacjonarnej, by po kilku miesiącach wypaść.  Składnik czynny serum Long 4 lashes - bimatoprost działa na rzęsy zarówno w  fazie ich wzrostu pobudzając go oraz zwiększając liczbę rzęs oraz w fazie drugiej – przedłużając życie rzęs.

Pierwsze efekty działania Long 4 lashes serum do rzęs widoczne są już po 3 tygodniach stosowania. Po tym czasie rzęsy są mocniejsze i łatwiej się rozczesują. Po zakończeniu kuracji, czyli po upływie 6 miesięcy rzęsy są dłuższe, pogrubione, gęstsze, o głębokim kolorze. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.