Sinecod syrop 200ml

cena
23,24 zł
Ilość:
Producent Novartis
Pojemność 200 ml
Postać leku Syrop
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Jeden ml syropu zawiera 1,5 mg butamiratu cytrynian (Butamirati citras). Substancje pomocnicze: Jeden ml syropu zawiera 405 mg sorbitolu i 2,5 mg etanolu 96%.

Wskazania

Objawowe leczenie kaszlu różnego pochodzenia. Suchy, męczący kaszel różnego pochodzenia. Hamowanie odruchu kaszlowego przed zabiegami chirurgicznymi i po nich, przed bronchoskopią i po niej. 

Działanie

Sinecod w postaci syropu to preparat, którego składnikiem czynnym jest butamirat - nieopioidowa substancja przeciwkaszlowa. Hamuje ona odruch kaszlu, rozszerza oskrzela. Nie powoduje uzależnień, wykazuje mniej działań niepożądanych niż opioidowe leki przeciwkaszlowe.

Dawkowanie

Dzieci od 3. do 6. roku życia: jednorazowo 5 ml (7,5 mg) trzy razy na dobę. Dzieci od 6. do 12. roku życia: jednorazowo 10 ml (15,0 mg) trzy razy na dobę. Dzieci powyżej 12. roku życia: jednorazowo 15 ml (22,5 mg) trzy razy na dobę. Dorośli: jednorazowo 15 ml (22,5 mg) cztery razy na dobę. W przypadku kaszlu utrzymującego się dłużej niż kilka dni wymagana jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyny (wykluczenia niekiedy groźnych, organicznych zmian w układzie oddechowym lub kaszlu polekowego).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na butamiratu cytrynian lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Lek może powodować senność. W związku z tym należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługiwania urządzeń mechanicznych.

Sinecod syrop 200ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Sinecod syrop 200ml kupili także:

Tantum Verde aerozol 30 ml

Tantum Verde to znany lek w aerozolu stosowany podczas infekcji górnych dróg oddechowych celem zmniejszenia obrzęku i bólu gardła. 

Zawiera w swoim składzie 1,5 mg chlorowodorku benzydaminy o najwyższej jakości (Producent zapewnia min. 99% czystości związku oraz produkcję wg najwyższych standardów unijnych). 

Produkt ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, miejscowo znieczulające i antyseptyczne a przy tym dobrze przenika przez błony śluzowe precyzyjnie gromadząc się w zmienionych zapalnie tkankach. Zarówno aerozol, jak roztwór, można stosować w przypadkach zapalenia błon śluzowych po radioterapii, po zabiegach operacyjnych w stomatologii i laryngologii, a także po intubacji. 

Dzięki precyzyjnemu, opatentowanemu aplikatorowi Tantum Verde może być stosowany także przez najmłodsze dzieci. Aplikator bezpiecznie rozpyla roztwór bezpośrednio na źródło bólu, a całe miejsce zapalenia jest równomiernie pokryte płynem z substancją czynną nie powodując dyskomfortu. Lek ma przyjemny smak, co jest szczególnie istotne przy dawkowaniu u małych pacjentów. 

I opakowanie zapewnia do 180 aplikacji leku. 

NEOSINE syrop 150 ml

Neosine syrop to lek przeciwwirusowy i immunomodulujący stosowany u pacjentów zmagających się z obniżoną odpornością oraz częstymi i uporczywymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Wspomaga przy infekcjach błon śluzowych i skóry wywołanych wirusem opryszczki zwykłej (Herpes simplex typu I i II zlokalizowanej zarówno w okolicach twarzy, jak i narządów płciowych hamując namnażanie wirusów HSV) jak i Herpes varicella-zoster (ospa wietrzna, półpasiec). 

Preparat stosuje się także w leczeniu podofiliną lub laserem z dwutlenkiem węgla a także przy powikłaniach odry (podostre stwardniające zapalenie mózgu). 

Preparat zaleca się stosować nieprzerwanie do 2-3 dni po ustąpieniu objawów. 

Alternatywną postacią leku jest Neosine w tabletkach. 

Otrivin Ipra Max aerozol do nosa 10 ml

Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie tylko odblokowuje nos, ale także eliminuje produkcję wydzieliny u źródła.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.