product-image
Sinecod 1,5 mg/ml syrop 200 ml
35.43 zł

Niedostępny

product-logo
product-logo
product-logo

Sinecod 1,5 mg/ml syrop 200 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
200 ml
Postać


Niedostępny

35.43 zł

Skład

Jeden ml syropu zawiera 1,5 mg butamiratu cytrynian (Butamirati citras). Substancje pomocnicze: Jeden ml syropu zawiera 405 mg sorbitolu i 2,5 mg etanolu 96%.

Dawkowanie

Dzieci od 3. do 6. roku życia: jednorazowo 5 ml (7,5 mg) trzy razy na dobę. Dzieci od 6. do 12. roku życia: jednorazowo 10 ml (15,0 mg) trzy razy na dobę. Dzieci powyżej 12. roku życia: jednorazowo 15 ml (22,5 mg) trzy razy na dobę. Dorośli: jednorazowo 15 ml (22,5 mg) cztery razy na dobę. W przypadku kaszlu utrzymującego się dłużej niż kilka dni wymagana jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyny (wykluczenia niekiedy groźnych, organicznych zmian w układzie oddechowym lub kaszlu polekowego).

Działanie

Sinecod w postaci syropu to preparat, którego składnikiem czynnym jest butamirat - nieopioidowa substancja przeciwkaszlowa. Hamuje ona odruch kaszlu, rozszerza oskrzela. Nie powoduje uzależnień, wykazuje mniej działań niepożądanych niż opioidowe leki przeciwkaszlowe.

Wskazania

Objawowe leczenie kaszlu różnego pochodzenia. Suchy, męczący kaszel różnego pochodzenia. Hamowanie odruchu kaszlowego przed zabiegami chirurgicznymi i po nich, przed bronchoskopią i po niej. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na butamiratu cytrynian lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Dodatkowe

Lek może powodować senność. W związku z tym należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługiwania urządzeń mechanicznych.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Objawowe leczenie kaszlu różnego pochodzenia. Suchy, męczący kaszel różnego pochodzenia. Hamowanie odruchu kaszlowego przed zabiegami chirurgicznymi i po nich, przed bronchoskopią i po niej. 

Działanie

Sinecod w postaci syropu to preparat, którego składnikiem czynnym jest butamirat - nieopioidowa substancja przeciwkaszlowa. Hamuje ona odruch kaszlu, rozszerza oskrzela. Nie powoduje uzależnień, wykazuje mniej działań niepożądanych niż opioidowe leki przeciwkaszlowe.

Kluczowy składnik

butamirat

Rejestracja

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Julka
ocena ocena ocena ocena ocena
Sinecod to najlepszy znany mi preparat na suchy, męczący kaszel. Można go podawać dzieciom już od 3 roku życia. W aptece można kupić sinecod krople bądź syrop. Preparaty te szybko i skutecznie łagodzą suchy, męczący kaszel. Dawkowanie leku sinecod zależy od wielu Pacjenta. Polecam!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.