Simet 80mg 60 tabletek

cena
8,12 zł
Producent Eubioco
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

 1 tabletka do żucia zawiera 80 mg simetykonu

Wskazania

Na choroby układu pokarmowego , na kolkę, wzdęcia, zaparcia, biegunkę, wymioty, na zaburzenia trawienia , wzdęcia, zaparcia.

Działanie

Zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu tworzących się w przewodzie pokarmowym, umożliwiając resorpcję uwolnionego gazu i wydalenie na drodze perystaltyki. Preparat łagodzi wzdęcia, zmniejsza napięcie żołądka i uczucie pełności.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: zazwyczaj 1 tabl. 4 razy dziennie, po posiłkach oraz przed snem. Nie przekraczać dawki 480 mg (6 tabl.) na dobę. Tabletki należy dokładnie przeżuć.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Simet 80mg 60 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Simet 80mg 60 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.