SILCATIL Sztyft 1 sztuka

cena
12,99 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 1 szt.
Postać leku Sztyft

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Silcatil sztyft ochronny tworzy na skórze cienką, niewidoczną warstwę, która skutecznie chroni stopy przed otarciami, a w konsekwencjipowstaniem pęcherzy i odcisków.

Działanie

Zawarty w produkcie skwalan oraz olej jojoba dodaktowo intensywnie odżywiają i nawilżają skórę, a także zwiększają i nawilżająskórę, a także zwiększają jej elastyczność.

Sztyft jest bezbarwny i bezzapachowy.

Dawkowanie

Cienką warstwę nanieść na stopy, na miejsca ze skłonnością do powstawania otoarć lub pęcherzy.

SILCATIL Sztyft 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt SILCATIL Sztyft 1 sztuka kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.