Sercen 30 kapsułek

Producent Hasco
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

(1 kapsułka) zawiera: 455mg oleju rybiego (w tym: 250mg EPA i DHA; 150mg EPA, 100mg DHA), 100mg oleju lnianego (w tym: 35mg kwasu alfa-linolenowego), 70mg magnezu, 2mg witaminy B6, 1mg tiaminy, 1mcg witaminy B12, 65mcg kwasu foliowego; 3,35mg witaminy E, 60mg wyciągu suchego z owoców głogu oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Preparat polecany jest jako uzupełnienie diety szczególnie osobom; dbającym o serce i układ krążenia, przemęczonym, narażonym na stres, których dieta jest uboga w ryby morskie i oleje roślinne.

Działanie

Sercen jest połączeniem składników wpływających korzystnie na funkcjonowanie serca, wspomagających utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, pomagających w prawidłowej produkcji krwi, przyczyniających się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, posiadających właściwości przeciwutleniające.

Olej rybi zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: EPA i DHA, które nie są wytwarzane w organizmie człowieka w wystarczających ilościach, dlatego tak ważne jest dostarczanie ich z dietą. Kwasy Omega-3 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca. Olej lniany zawiera niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy Omega-3: alfa-linolenowy, który również powinien być dostarczany z pożywieniem, ponieważ nie jest syntetyzowany w organizmie człowieka. Kwas alfa-linolenowy (ALA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Głóg wspomaga krążenie krwi i funkcjonowanie serca. Magnez wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, w tym mięśnia sercowego i układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina B6, B12 i kwas foliowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny i do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opinie o Sercen 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Sercen 30 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.