Sercen 30 kapsułek

Nowa cena
cena
12,29 zł
Producent Hasco
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

(1 kapsułka) zawiera: 455mg oleju rybiego (w tym: 250mg EPA i DHA; 150mg EPA, 100mg DHA), 100mg oleju lnianego (w tym: 35mg kwasu alfa-linolenowego), 70mg magnezu, 2mg witaminy B6, 1mg tiaminy, 1mcg witaminy B12, 65mcg kwasu foliowego; 3,35mg witaminy E, 60mg wyciągu suchego z owoców głogu oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Preparat polecany jest jako uzupełnienie diety szczególnie osobom; dbającym o serce i układ krążenia, przemęczonym, narażonym na stres, których dieta jest uboga w ryby morskie i oleje roślinne.

Działanie

Sercen jest połączeniem składników wpływających korzystnie na funkcjonowanie serca, wspomagających utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, pomagających w prawidłowej produkcji krwi, przyczyniających się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, posiadających właściwości przeciwutleniające.

Olej rybi zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: EPA i DHA, które nie są wytwarzane w organizmie człowieka w wystarczających ilościach, dlatego tak ważne jest dostarczanie ich z dietą. Kwasy Omega-3 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca. Olej lniany zawiera niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy Omega-3: alfa-linolenowy, który również powinien być dostarczany z pożywieniem, ponieważ nie jest syntetyzowany w organizmie człowieka. Kwas alfa-linolenowy (ALA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Głóg wspomaga krążenie krwi i funkcjonowanie serca. Magnez wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, w tym mięśnia sercowego i układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina B6, B12 i kwas foliowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny i do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sercen 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Sercen 30 kapsułek kupili także:

Rutinacea Complete 120 tabletek

Rutinacea Complete to suplement diety zawierający rutozyd, witaminę C, cynk i selen oraz bioflawonoidy cytrusowe. Składniki te wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomagają ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, wywołanym przez wolne rodniki.

Aspargin 75 tabletek

Aspargin to lek złożony zawierający w swoim składzie sól magnezową i potasową kwasu asparaginowego.

 Magnez w leku Aspargin Wpływa przede wszystkim na czynność mięśnia serca, układu nerwowego,wykazuje duże znaczenie w procesie skurczu mięśni. Wydalany jest z organizmu głównie z moczem, niewielkie ilości z potem i kałem. 

Potas jest składnikiem płynu wewnątrzkomórkowego, jego zawartość jest ważnym czynnikiem w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Potas aktywuje wiele reakcji enzymatycznych, wpływa na przewodnictwo nerwowe, pracę serca, nerek, mięśni gładkich i szkieletowych, wydzielanie żołądkowe, metabolizm cukrów. Wydalany jest z organizmu głównie przez nerki,w niewielkim stopniu przez kał i pot, przenika też do mleka matek karmiących.

Vigantoletten 1000 j.m. tabletki 30 sztuk - Data ważności 31-08-2017

Witamina D3 (cholekalcyferolu)  wpływa na pracę mięśnia sercowego, stymuluje wydzielanie insuliny, zapobiega stanom zapalnym, reguluje ciśnienie krwi i wzrost komórek. Niedobór witaminy D może być przyczyną wielu schorzeń.

Jednym z powodów zmniejszonej produkcji endogennej witaminy D jest zbyt krótkie przebywanie na słońcu, dotyczy to głównie pracowników biurowych. Ponadto na stan ten może wpływać ograniczone spożycie z pokarmem, otyłość, która przyczynia się do zaburzenia metabolizmu witaminy D1.

Vigantoletten doskonale sprawdza się przy zwalczaniu niedoboru witaminy D, w uzupełniającym leczeniu osteoporozy i w profilaktyce krzywicy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.