Septolux tabletki do ssania 20 sztuk

Producent Polfa Rzeszów
Pojemność 20szt.
Postać leku Tabletki do ssania
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Zawiera 3 mg chlorowodorku benzydaminy.

Wskazania

Ból, zaczerwienienie i obrzęk w przebiegu zakażeń jamy ustnej i gardła. Można stosować w zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii, także po intubacji.

Działanie

Septolux posiada wielokierunkowe działanie: przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające, antyseptyczne.

Dawkowanie

Dorośli, osoby w podeszłym wieku oraz dzieci w wieku od 6 lat: 1 tabletka do ssania 3-4 na dobę. Dzieci poniżej 6 lat: Nie zaleca się stosowania preparatu w postaci tabletek do ssania u dzieci poniżej 6 lat (można zastosować u nich preparat w postaci aerozolu). Tabletki należ ssać, nie należy ich rozgryzać ani połykać.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Septolux tabletki do ssania 20 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Septolux tabletki do ssania 20 sztuk kupili także:

DeKavit D3+K2 30 kapsułek

Kapsułki z możliwością otwarcia ze specjalnie opracowana formuła DUO COMPLEX. Dzięki tej stworzonej przez specjalistów recepturze, preparat nadaje się do spożycia w kapsułce, jak również poprzez samodzielna aplikacje jej zawartości. Formuła DUO COMPLEX została stworzona z myślą o osobach, które maja problemy z połykaniem lub są na diecie wegetariańskiej.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.