zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

Inter Fragrances ul. Sadowa 32, 61-657 Poznań

Pojemność 200ml + 14x 5,5ml + 200ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Seboradin Men Przeciw wypadaniu włosów szampon 200 ml + ampułki 14x 5,5 ml + lotion 200 ml [ZESTAW] Skład

W skład zestawu wchodzą:
- Szampon Seboradin Men 200 ml
- Ampułki Seboradin Men Forte 14x 5,5 ml
- Lotion Seboradin Men 200 ml

Seboradin Men Przeciw wypadaniu włosów szampon 200 ml + ampułki 14x 5,5 ml + lotion 200 ml [ZESTAW] Wskazania

Szampon Seboradin Men - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia. Dla mężczyzn.

Ampułki Seboradin Men Forte - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn.

Lotion Seboradin Men - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn.

Seboradin Men Przeciw wypadaniu włosów szampon 200 ml + ampułki 14x 5,5 ml + lotion 200 ml [ZESTAW] Działanie

Szampon Seboradin Men - Szampon to preparat dobierany do skóry głowy. Aktywny kompleks 3 składników - Procapil wpływa na zmniejszenie procesu starzenia się mieszków włosowych, poprawia mikrokrążenie w skórze głowy i przyspiesza wzrost włosów. Działa ochronnie i naprawczo na skórę głowy i włosy. Spowalnia zanik mieszków włosowych przez redukcję dihydrotestosteronu (DHT), zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce. Żeń-szeń pobudza włosy do odrostu, odżywia, energizuje i dotlenia skórę głowy i włosy. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze, zdrowsze i nawilżone. Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną.

Ampułki Seboradin Men Forte - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn.

Lotion Seboradin Men - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn.
 

Seboradin Men Przeciw wypadaniu włosów szampon 200 ml + ampułki 14x 5,5 ml + lotion 200 ml [ZESTAW] Dawkowanie

Szampon Seboradin Men - Nanieść na mokre włosy, rozprowadzić, wmasować w skórę głowy i włosy. Spłukać, czynność powtórzyć. Do codziennego stosowania. Zaleca się stosowanie z preparatami do wcierania w skórę głowy SEBORADIN – lotiony, ampułki: FORTE lub NIGER. Przed użyciem wstrząsnąć - może pojawić się osad wynikający z zastosowania surowców pochodzenia naturalnego.

 Ampułki Seboradin Men Forte - Zawartość 1 ampułki nanieść na skórę głowy, wmasować przez ok. 2 min. Nanieść szczególnie w miejsca dotknięte problemem – zakola , szczyt głowy.Nie spłukiwać! Masaż skóry głowy poprawi ukrwienie oraz sprawi, że substancje aktywne odżywią, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Zaleca się stosowanie codziennie rano lub wieczorem (niezależnie od częstotliwości mycia włosów) na suche lub umyte i wysuszone ręcznikiem włosy. Nie obciąża i nie skleja włosów.
W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować 1 ampułkę codziennie przez okres min. 3 miesięcy. Po tym okresie w celach profilaktyki wypadania i przerzedzania się włosów oraz dla podtrzymania efektu  stosować  lotionu Seboradin Men.
Pojemność: 14 ampułek x 5,5 ml
 
Lotion Seboradin Men - Nanieść na skórę głowy i włosy (suche lub wilgotne), wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać. Do codziennego stosowania niezależnie od częstotliwości mycia włosów. Nie obciąża włosów. Produkt jest wydajny. Zaleca się stosowanie z odpowiednio dobranymi preparatami SEBORADIN. Zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów w celach profilaktyki wypadania i przerzedzania się włosów. W przypadku nasilonego wypadania włosów zaleca się stosowanie wymiennie z Seboradin Men Ampułki Forte przez okres min. 3 miesięcy. Dla podtrzymania efektu powrócić do regularnego stosowania lotionu.

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Szampon Seboradin Men - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia. Dla mężczyzn. Ampułki Seboradin Men Forte - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn. Lotion Seboradin Men - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn.

Działanie

Szampon Seboradin Men - Szampon to preparat dobierany do skóry głowy. Aktywny kompleks 3 składników - Procapil wpływa na zmniejszenie procesu starzenia się mieszków włosowych, poprawia mikrokrążenie w skórze głowy i przyspiesza wzrost włosów. Działa ochronnie i naprawczo na skórę głowy i włosy. Spowalnia zanik mieszków włosowych przez redukcję dihydrotestosteronu (DHT), zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce. Żeń-szeń pobudza włosy do odrostu, odżywia, energizuje i dotlenia skórę głowy i włosy. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze, zdrowsze i nawilżone. Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną. Ampułki Seboradin Men Forte - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn. Lotion Seboradin Men - Wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz powstawanie zakoli. Pierwsze objawy łysienia androgenowego. Dla mężczyzn.  

Dla kogo

mężczyzna

Kluczowy składnik

oczar mocznik kofeina chmiel groszek guarana lucerna muira puama apigenina żeń-szeń

Problem

włosy wypadające

Rejestracja

kosmetyk

Wiek

Bez ograniczeń

Mateusz
Odkąd zacząłem stosować ten środek kondycja włosów znacząco poprawiła się.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.