Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci 1 sztuka

Producent Scholl
Pojemność 1szt.
Postać leku Pilnik
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Scholl Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp z kryształkami diamentów to prawdziwa innowacja w dziedzinie domowej pielęgnacji stóp. Radzi sobie z nawet najbardziej zaawansowanymi problemami twardej skóry. 

Dzięki diamentowym mikrogranulkom usytuowanym na głowicy pilnik dokładnie i bezpiecznie usuwa twardy, zrogowaciały naskórek a stopy stają się piękne, idealnie gładkie i zadbane. 

Pilnik ma ergonomiczny kształt i miękki w dotyku uchwyt, co sprawia, że wygodnie się prowadzi nie męcząc dłoni ani nadgarstka. 

Skład

Do Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) dołączone zostały: 
1x klapka ochronna 
1x bateria AA 
3x wymienne nakładki: piknikowanie, wygładzanie, polerowanie
Środki ostrożności
Urządzenie nie powinno być stosowane w przypadku małych dzieci i niemowląt.
Produkt nie jest odpowiedni dla zwierząt.
 

Wskazania

Nowy Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) gwarantuje idealnie zadbane, naturalnie wygładzone i błyszczące paznokcie w bardzo profesjonalny i szybki sposób w wygodnych rachunkach domowych. W zależności od preferencji Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) może być używany do pielęgnacji paznokci dłoni oraz stóp.
reguluje i nadaje pożądany kształt paznokcia
wyrównuje i wygładza powierzchnię płytki paznokcia
poleruje płytkę nadając jej piękny, zdrowy połysk
Efekt działania Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.)
Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) oferyje pełny system opieki i profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Odpowiednio dobrana końcówka urządzenia umożliwia przeprowadzenia pełnej pielęgnacji paznokcia
dokładnie piknikuje pozwalając nadać paznokciom odpowiedni kształt
możliwa bezpieczne usuniecie stwardniałych i zgrubiałych powierzchni z paznokci idealnie wygładzając jego powierzchnię
oczyszcza i pozostawia pięknie błyszczące paznokcie
scholl, scholl velvet smooth, velvet smooth, pilnik do paznokci, pielęgnacja paznokci, zadbane paznokcie, pilnik elektryczny, pilnik elektryczny, paznokcie ,sholl, schol, shol, szol, do stop, pielegnacja paznokci, paznokcie

Dawkowanie

Przed zastosowaniem urządzenia należy dokładnie oczyścić i osuszyć ręce. Dla każdego etapu pielęgnacji została opracowana inna nakładka.
nakładka Nr1 ścierająca (piknikująca)
-wyrównuje, zmniejsza długość paznokcia i nadaje mu odpowiedni kształt.
Pamiętaj, iż podczas piknikowania wykonuj ruch wyłącznie w jedną stronę! 
Ruch powinien być wykonywany w kierunku wzrostu paznokcia, od dołu do góry. Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) przesuwaj powoli, a następnie sprawdź czy udało się uzyskać pożądany efekt.
nakładka nr 2 wygładzająca
- wygładza powierzchnię paznokcia, usuwając z jego powierzchni wszelkie nierówności. Za pomocą mokrej szmatki usuń starte drobinki i dokładne osusz płytkę paznokcia przygotowując się do kolejnego etapu. Również jak w pierwszym etapie ruchy pilnika powinien być wykonywany tylko w jedną stronę. 
nakładka nr 3 polerująca
- zapewnia naturalny, piękny połysk paznokciom, idealnie polerując powierzchnię płytki. Delikatnie (starając się niezbyt naciskać urządzenie) wypoleruj płytkę wykonując okrężne ruchy 
Aby unikać uszkodzenia płytki paznokcia Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) należy stosować nie więcej jak 2x w tygodniu. Aplikacja za pomocą nakładki wygładzającej nie powinna trwać dłużej niż 15 sekund

Opinie o Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci 1 sztuka

Dorota

Przede wszystkim bardzo dobre wykonanie. 2 stopnie prędkości, dzięki którym mogę dostosować szybkość piłowania do swoich potrzeb. 3 wymienne końcówki, które szybko i bezproblemowo się wymienia. Łatwo się używa i zdecydowanie przyśpiesza nadawanie ksz,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Scholl Velvet Smooth System elektroniczny pilnik do paznokci 1 sztuka kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.