Scholl Velvet Smooth pilnik elektroniczny niebieski do stóp z minerałami morskimi

cena
61,58 zł
Producent Scholl
Pojemność 1szt.
Postać Pilnik
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Produkt przeznaczony do stosowania w celu pielęgnacji skóry stóp i złuszczania martwego naskórka.

Działanie

Szybkie i skuteczne usuwanie twardego, martwego naskórka ze stóp. Drobnoziarnista głowica obrotowa usuwa twardy naskórek, który tworzy się w wyniku wywierania nacisku na stopę. Szczoteczka złuszczająca delikatnie usuwa suchy, łuszczący się naskórek na stopach i nogach pomagając odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę w porównaniu z metodami manualnymi. Powierzchnia głowic delikatnie wygładzających i drobnoziarnistych pokryta jest minerałami morskimi – idealnymi dla łagodnych stanów problemu twardej skóry.

Dawkowanie

Przeznaczony jest jedynie do twardej skóry na stopach. Używać na suchych lub wilgotnych stopach. Nie stosować ani nie trzymać urządzenia w wodzie. Nie należy używać urządzenia do innych części ciała. Należy używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Chronić przed dziećmi. Nie stosować jednorazowo w tym samym miejscu dłużej niż 3-4 sekundy. Jeżeli wystąpi podrażnienie lub uczucie dyskomfortu, należy natychmiast zaprzestać jego używania. Nie stosować na popękanej, otartej lub podrażnionej skórze. Nie może być stosowany przez diabetyków i osoby ze słabym krążeniem krwi.

Opinie o Scholl Velvet Smooth pilnik elektroniczny niebieski do stóp z minerałami morskimi

Aleksandra

Już po pierwszym zastosowaniu pilnika skóra na stopach jest gładka.Polecam!

Monika

Najlepszy produkt do stóp, jaki kiedykolwiek stosowałam. Dobrze się spisuje i mam teraz bardzo gładkie stopy.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.