Scholl Velvet Smooth głowice z kryształkami diamentu 1x gruboziarnista 1x wygładzająca

Nowa cena
cena
47,98 zł
Ilość:
Producent Scholl
Pojemność 2szt.
Postać leku Głowice obrotowe
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Scholl Velvet Smooth™ gruboziarnista oraz delikatnie wygładzająca wymienna głowica obrotowa z kryształkami diamentów:
- 1 gruboziarnista wymiennna głowica obrotowa Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów
- 1 delikatnie wygładzająca wymiennna głowica obrotowa Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów

Wskazania

 

W prosty sposób zadbaj o wyjątkowo gładkie stopy. Velvet Smooth Gruboziarnista Głowica Obrotowa z mikrościernymi cząsteczkami o długotrwałym działaniu, teraz zawiera drobne kryształki diamentu, o znakomitym działaniu złuszczającym. Najpierw użyj Gruboziarnistej Głowicy Obrotowej aby usunąć nawet bardzo twardą skórę, z którą trudno sobie poradzić. Następnie użyj Delikatnie Wygładzającej Głowicy Obrotowej aby uzyskać perfekcyjny efekt. Używaj głowic tylko z Elektronicznym pilnikiem do stóp Scholl Velvet Smooth.
Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkłada w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp. Dzięki temu codziennie możesz cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.
Zużycie głowicy zależy od intensywności używania oraz czasu trwania pojedynczego zabiegu. Jedna głowica Scholl wystarcza na około 12 zabiegów.

Działanie

Przeznaczony do stosowania jedynie do twardej skóry na stopach. Stosować jedynie na suchej (nie mokrej) skórze. Nie stosować urządzenia do innych części ciała. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo dłużej niż 3-4 sekundy. Natychmiast przerwij stosowanie, jeżeli skóra stanie się podrażniona lub poczujesz dyskomfort. Nie stosuj na popękanej, otartej lub podrażnionej skórze. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Uważaj, aby długie włosy i ubranie nie wplątały się w urządzenie podczas jego stosowania.

Dawkowanie

Używaj głowic tylko z Elektronicznym pilnikiem do stóp Scholl Velvet Smooth. Wymiana głowicy obrotowej: Kiedy głowica obrotowa stanie się mniej skuteczna, wymień ją. 1. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone. 2. Zdejmij głowicę z urządzenia naciskając przycisk zwalniający z boku i delikatnie odciągając ją w kierunku urządzenia. 3. Nałóż nową głowicę na maszynkę, wpierw dociskając zaciski z obu stron głowicy obrotowej, a następnie nałóż głowicę na urządzenie. 4. Sprawdź czy głowica obrotowa jest dobrze przymocowana do urządzenia przed użyciem.

Scholl Velvet Smooth głowice z kryształkami diamentu 1x gruboziarnista 1x wygładzająca

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Scholl Velvet Smooth głowice z kryształkami diamentu 1x gruboziarnista 1x wygładzająca kupili także:

Hyabak krople do oczu 10 ml

Hyabak to hipotoniczny roztwór w kroplach stosowany do oczu oraz soczewek kontaktowych, służący nawilżeniu oka.

Zawarty w kroplach kwas hialuronowy ma za zadanie nawilżać i powlekać powierzchnię oka, zaś okulistyczny filtr UV - aktinokinol - stanowi barierę ochronną przed promieniami słońca. 

Hyabak stosuje się: 

- do nawilżenia w razie uczucia suchości/zmęczenia oczu; 
- jako ochrona oka w trakcie pracy przy monitorach komputerowych; 
- w przypadku stosowania szkieł kontaktowych (może być stosowany ze wszystkimi rodzajami soczewek). 


2. Scholl Velvet Smooth Wet & Dry elektryczny pilnik do stóp

Scholl pilnik wet & dry to rozwiązanie stworzone do optymalnego usuwania zrogowaciałego naskórka. Pilnik usuwa zrogowacenia różnego stopnia, nie powodując przy tym podrażnień. Pozbywa się twardej skóry pięt łagodnie i skutecznie.

Budowa pilnika umożliwia wygodne użycie zarówno na sucho jak i mokro i sprawia, że głowica pilnika łatwo dociera do każdego miejsca na stopie.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.