Scholl Velvet Smooth głowice gruboziarniste z kryształkami diamentu 2 sztuki

Producent Scholl
Pojemność 2szt.
Postać leku Głowice obrotowe
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Scholl Velvet Smooth™ gruboziarnista oraz delikatnie wygładzająca wymienna głowica obrotowa z Kryształkami diamentów

W skład zestawu wchodzi: 

2 gruboziarnista wymiennna głowica obrotowa Scholl Velvet Smooth™ z kryształkami diamentów

Działanie

Przeznaczony do stosowania jedynie do twardej skóry na stopach. Stosować jedynie na suchej (nie mokrej) skórze. Nie stosować urządzenia do innych części ciała. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo dłużej niż 3-4 sekundy. Natychmiast przerwij stosowanie, jeżeli skóra stanie się podrażniona lub poczujesz dyskomfort. Nie stosuj na popękanej, otartej lub podrażnionej skórze. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Uważaj, aby długie włosy i ubranie nie wplątały się w urządzenie podczas jego stosowania.

Dawkowanie

Używaj głowic tylko z Elektronicznym pilnikiem do stóp Scholl Velvet Smooth. Wymiana głowicy obrotowej: Kiedy głowica obrotowa stanie się mniej skuteczna, wymień ją. 1. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone. 2. Zdejmij głowicę z urządzenia naciskając przycisk zwalniający z boku i delikatnie odciągając ją w kierunku urządzenia. 3. Nałóż nową głowicę na maszynkę, wpierw dociskając zaciski z obu stron głowicy obrotowej, a następnie nałóż głowicę na urządzenie. 4. Sprawdź czy głowica obrotowa jest dobrze przymocowana do urządzenia przed użyciem.

Dodatkowe

 Opakowanie zawiera:

2 x Głowica Gruboziarnista

Scholl Velvet Smooth głowice gruboziarniste z kryształkami diamentu 2 sztuki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Scholl Velvet Smooth głowice gruboziarniste z kryształkami diamentu 2 sztuki kupili także:

Farmona Nivelazione odświeżający dezodorant 4w1 do stóp 100 ml

Aktywny dezodorant do stóp NIVELAZIONE pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia

Farmona Nivelazione odświeżający dezodorant 4w1 do stóp 100 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.