Scholl Velvet Smooth pilnik elektroniczny niebieski do stóp z kryształkami diamentów + torba na prezent GRATIS

cena
93,68 zł
Ilość:
Producent Scholl
Pojemność 1szt. + 1szt.
Postać leku Urządzenie + torba
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 x Elektryczny pilnik do stóp
1 x Głowica Obrotowa Gruboziarnista
4 baterie AA
1 x Osłona głowicy

Wskazania

Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp to innowacyjna metoda usuwania twardej skóry - szybko i bez wysiłku. Podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednym zastosowaniu. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w użyciu. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze a zobaczysz jak martwy naskórek zostaje usunięty.
Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkłada w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp. Dzięki temu codziennie możesz cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.

Działanie

W prosty sposób zadbaj o wyjątkowo gładkie stopy. Obrotowa Głowica Gruboziarnista Velvet Smooth z mikrościernymi cząsteczkami o długotrwałym działaniu teraz zawiera drobne kryształki diamentu, o znakomitym działaniu złuszczającym. Natychmiast* usuwa twardą skórę, pozostawiając Cię z cudownie gładkimi stopami, które są miękkie w dotyku. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w użyciu. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze a zobaczysz jak martwy naskórek znika.
- Ergonomicznie ukształtowny, miękki w dotyku uchwyt
- Wymienna głowica obrotowa z kryształkami diamentów
- Delikatne i skuteczne ruchy obrotowe
- Zasilany na baterie
- Gotowy do użycia
Aby uzyskać perfekcyjny efekt wypróbuj również Wygładzającej Głowicy Obrotowej Velvet Smooth. Pokaż swoim stopom jak bardzo je kochasz używając specjalnie zaprojektowanej serii produktów Velvet Smooth. Głowice obrotowe Scholl Velvet Smooth z kryształkami diamentu działają ze wszystkimi Elektronicznymi Pilnikami do Stóp Scholl Velvet Smooth.

Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkładamy w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp. Dzięki nam codziennie możesz cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.

Dawkowanie

Zachowaj zewnętrzne opakowanie, aby móc z niego skorzystać w przyszłości. Pełna instrukcja użycia znajduje się w środku.
Stosowanie pilnika po raz pierwszy 1. Odkręć podstawę pilnika w kierunku przeciwnym do ruchy wskazówek zegara. 2. Zdejmij podstawę urządzenia a następnie zerwij i wyrzuć czerwoną taśmę izolacyjną. 3. Dokręć podstawę pilnika w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aż będzie stabilna. 4. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi regularnego stosowania.

Przeciwwskazania

Przeznaczony do stosowania jedynie do twardej skóry na stopach. Stosować jedynie na suchej (nie mokrej skórze). Nie stosować urządzenia do innych części ciała. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo przez dłużej niż 3-4 sekundy. Natychmiast przerwij stosowanie, jeżeli skóra stanie się podrażniona lub poczujesz dyskomfort. Nie stosuj na popękanej, otartej lub podrażnionej skórze. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Uważaj, aby długie włosy i ubranie nie wplątały się w urządzenie podczas jego stosowania.

Scholl Velvet Smooth pilnik elektroniczny niebieski do stóp z kryształkami diamentów + torba na prezent GRATIS

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Scholl Velvet Smooth pilnik elektroniczny niebieski do stóp z kryształkami diamentów + torba na prezent GRATIS kupili także:

Biała Perła system profesjonalnie wybielający zęby w 5 dni ExtraPack 2 zestawy wybielające
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.