SCHOLL Preparat na grzybicę paznokci 3,8ml + Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS - STARA KARTA

Nowa cena
cena
42,98 zł
Producent Scholl
Pojemność 3,8ml
Postać leku płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Leczenie grzybicy paznokci, profilaktyka przeciwgrzybicza

Działanie

Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczych oraz ich nawrotom. Na koniec fazy 1 zmniejszają się przebarwienia płytki paznokcia. Po 9-12 miesiącach (czas całkowitego wzrostu płytki paznokcia) przebarwienia znikną i paznokcie wracają do normalnego stanu bez śladów infekcji grzybiczej. Unikalny płyn wnika w strukturę paznokcia i stwarza niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów w samym źródle infekcji, tworzy film ochronny zapobiegający rozprzestrzenianiu się infekcji

Dawkowanie

Faza 1 – etap leczniczy (4 tygodnie) – niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci
- Raz w tygodniu spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia (każdy pilniczek używać tylko 1 raz)
- Nakładaj preparat przeciwgrzybiczny w postaci płynu codziennie
- Czynność powtarzać przez kolejne 3tygodnie
Faza 2 – etap ochronny (9 miesięcy) – zapewnia ochronę przed rozprzestrzenianiem się infekcji, zapobiega nawrotom zakażenia. Preparat należy nakładać pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu gdy przebarwienia odrosną i pojawi się nowa płytka paznokcia

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Dodatkowe

 
SCHOLL Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS 
Wskazania - Preparat przeznaczony jest dla osób aktywnie uprawiających sporty, a także dla wszystkich, którzy korzystając z basenu narażeni są na zarażenie się grzybicą.
Działanie - Łączy w sobie działanie dezodorujące, odświeżające i przeciwgrzybiczne. Aktywnie zapobiega poceniu się stóp i przeciwdziała tworzeniu się zmian na skórze.  Dezodorant Scholl do stóp jest preparatem o potrójnym działaniu:
1. regularnie stosowany zapobiega grzybicy stóp
2. skutecznie zwalcza przykry zapach
3. utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzień.

SCHOLL Preparat na grzybicę paznokci 3,8ml + Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS - STARA KARTA

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt SCHOLL Preparat na grzybicę paznokci 3,8ml + Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS - STARA KARTA kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety.


MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.