Sambucol Junior Syrop 120 ml

cena
23,84 zł
Ilość:
Producent Sequoia
Pojemność 120 ml
Postać leku Syrop
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

standaryzowany ekstrakt z owoców czarnego bzu, witamina C, cynk.

Wskazania

Sambucol to bezpieczny i skuteczny produkt do postępowania dietetycznego w stanach: - przedgrypowych, - grypy, - przeziębienia, - w celu wspomagania naturalnych funkcji układu  immunologicznego. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia. Sambucol nie jest produktem leczniczym.

Działanie

Sambucol  zawiera Antivirin®Aktywny składnik wyizolowany z owoców czarnego bzu, który wspomaga organizm w stanach zwiększonego ryzyka infekcji wirusowej.
Antivirin® "oblepia" wirusa, w tym białko hemaglutyninę. Dzięki temu wirus nie jest w stanie wniknąć do naszego organizmu. Infekcja zostaje zahamowana. Pacjenci z grupy przyjmującej Sambucol® osiągnęli znaczącą poprawę 4 dni wcześniej niż pacjenci z grupy placebo.

Dawkowanie

W stanach grypy i przeziębienia: 5-10 ml (jedna-dwie łyżeczki) dwa razy dziennie. Profilaktycznie, w okresach panującej grypy w otoczeniu: 5 ml (jedna łyżeczka) dziennie.

Sambucol Junior Syrop 120 ml

Wzmacniający nic nie dający,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Sambucol Junior Syrop 120 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.