Saluran z algami 60 tabletek Vitana

cena
27,08 zł
Ilość:
Producent VITAPOL-FARM
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Substancja wypełniająca-celuloza mikrokrystaliczna, sproszkowana chlorella, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), tlenek magnezu, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urtica dioica), substancja wypełniająca-kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające-fosforany wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, substancje stosowane na powierzchni-szelak i talk.

Wskazania

Saluran z algami to kompozycja specjalnie dobranych substancji roślinnych i mineralnych. Chlorella wspomaga detoksykację organizmu, funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego, wątroby i nerek -organów mających funkcje detoksykacji organizmu.
Skrzyp polny i pokrzywa zwyczajna to od wielu lat stosowane rośliny zielarskie. Mniszek lekarski pomaga w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących.

Dawkowanie

 1 tabletka dziennie, nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Saluran z algami 60 tabletek Vitana

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone