Rutinacea Med na drogi oddechowe 30 tabletek

cena
6,28 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 30 szt.
Postać leku Tabletki do ssania
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Wyciąg suchy z czystka, mannitol, kwas L-askorbinowy, maltodekstryna, aromat truskawkowy, dwutlenek krzemu, rutozyd, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas cytrynowy, poliwinylopirolidon, aspartam, sukraloza, acesulfam K, sacharynian sodu.

Wskazania

Wyrób medyczny przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Działanie

Wyrób medyczny Rutinacea Med może być stosowany w celu zapobiegania infekcjom dróg oddechowych (np. w okresach nasilonego występowania przeziębienia i grypy) oraz przy początkowych obiawach infekcji. Zawarte w wyrobie polifenole z czystka tworzą na błonie śluzowej gardła fizyczną barierę ochronną. Zapobiega ona wnikaniu oraz dalszemu namnażaniu się tych drobnoustrojów.

Dawkowanie

2 tabletki do ssania cztery razy dziennie. W przypadku pogorszenia lub braku poprawy po 2-3 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze skłądników wyrobu. Wyrób zawiera źródło fenyloalaniny. Możę być szkodliwy dla osób z fenyloketonurią. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku zycia. W przypadku równoczesnego stosowania produktów leczniczych należy zachować odstęp co najmniej 2 godzin między przyjęciem leków, a przyjęciem wyrobu Rutinacea Med.

Dodatkowe

Wyrób nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Opinie o Rutinacea Med na drogi oddechowe 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili Rutinacea Med na drogi oddechowe 30 tabletek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.