Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Rossmax
Adres


Pojemność 1szt
Postać Inhalator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Rossmax zestaw do nebulizacji z maską dla dzieci 1 sztuka Skład

  • Zestaw nebulizatora (N1)
  • Ustnik
  • Maska dla dzieci
  • Przewód powietrza
  • Filtr powietrza - 5 sztuk

Rossmax zestaw do nebulizacji z maską dla dzieci 1 sztuka Wskazania

Nebulizator wraz z inhalatorem przeznaczony jest do przeprowadzania inhalacji astmy, POCHP oraz innych schorzeń układu oddechowego, podczas których wymagane jest stosowanie leku w postaci aerozolu.

Rossmax zestaw do nebulizacji z maską dla dzieci 1 sztuka Działanie

  • regulowane tempo inhalacji od 0,8 do 0,5ml/min,
  • pojemność nebulizatora wynosi 5ml.

Rossmax zestaw do nebulizacji z maską dla dzieci 1 sztuka Dawkowanie

- używanie nebulizatora: w celu otworzenia nebulizatora należy przekręcić jego górną część, pociągnąć delikatnie do góry i sprawdzić, czy dysza jest prawidłowo zamontowana. Następnie wlać odpowiednią ilość leku i starannie zakręcić nakrętkę. Upewnij się, czy części pasują do siebie i są zmontowane prawidłowo. Do końcówki znajdującej się na podstawie nebulizatora ostrożnie zmontuj przewód powietrza, po czym podłącz maskę lub ustnik. W trakcie pracy nebulizatora powinien być nachylony pod kątem 45°. W przypadku większego kąta nachylenia aerozol nie będzie wytwarzany. Po użyciu pozostałości leku należy wylać;

- czyszczenie: części inhalatora należy umyć po każdej inhalacji, jeżeli nie były używane przez dłuższy czas a także przed pierwszym użyciem. Należy poradzić się lekarza lub farmaceuty w celu określenia odpowiedniej metody oraz najlepszych środków do czyszczenia części zamiennych. Przystępując do czyszczenia nebulizatora, pokrywkę należy dokładnie przekręcić i pociągnąć, po czym wypłukać nebulizator i pokrywkę w ciepłej, bieżącej wodzie z kranu. Następnie części należy osuszyć za pomocą czystego ręcznika bądź pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Ponownie zmontuj nebulizator;

- dezynfekcja: nebulizator można gotować przez 15-20 minut w temperaturze 95~100°C (203~212°F) po wcześniejszym wypłukaniu; maska może być myta w temperaturze poniżej 40°C. Po wygotowaniu części zamienne należy pozostawić do wyschnięcia. Do dezynfekcji nie wolno stosować sterylizatora plazmowego, autoklawu i dezynfekcji gazowej.

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Nebulizator wraz z inhalatorem przeznaczony jest do przeprowadzania inhalacji astmy, POCHP oraz innych schorzeń układu oddechowego, podczas których wymagane jest stosowanie leku w postaci aerozolu.

Działanie

regulowane tempo inhalacji od 0,8 do 0,5ml/min,pojemność nebulizatora wynosi 5ml.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.