Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Rossmax
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Termometr
Dostępność

Spis treści:

Rossmax TG100 termometr elektroniczny 1 sztuka Wskazania

Termometr TG100 jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami.

- alarm gorączki;

- czas pomiaru 60 sekund;

- autowyłączanie;

- łatwy w użyciu;

- bardzo dokładny;

- przełączalna skala °C / °F;

- wskaźnik wyczerpania baterii;

- samodiagnoza;

Zestaw zawiera: termometr baterie instrukcję obsługi.

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Termometr TG100 jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami. - alarm gorączki; - czas pomiaru 60 sekund; - autowyłączanie; - łatwy w użyciu; - bardzo dokładny; - przełączalna skala °C / °F; - wskaźnik wyczerpania baterii; - samodiagnoza; Zestaw zawiera: termometr baterie instrukcję obsługi.

Janek
Działa bardzo dobrze i jest w świetnej cenie.

Marta
Termometr rossmax kupił mój mąż kiedy urodził się nasz synek. Myślałam, że za tą cenę termometr podziała tylko przez chwilę i będę musiała zaraz kupić nowy. Jestem wiec pozytywnie zaskoczona, ponieważ termometr elektroniczny rossmax mamy już od ponad roku i nadal działa. Termometr rossmax ​jest łatwy w użyciu (dołączona jest instrukcja obsługi), ma alarm gorączki, a czas pomiaru temperatury to tylko 60 sekund. Naprawdę polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.