Resource Junior proszek 400 g

cena
26,98 zł
Producent Nestlé Polska
Pojemność 400 ml
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Kompletna pod względem odżywczym dieta do podawania doustnego lub przez zgłębnik. Odpowiednia do stosowania jako jedyne źródło pożywienia lub uzupełnienie codziennej diety. Do postępowania dietetycznego u dzieci powyżej 1 roku życia w stanach bądź w przypadku ryzyka niedożywienia. Produkt bezglutenowy. Bez dodatku karagenu.
-proszek: puszka 400 g
Do postępowania dietetycznego u dzieci powyżej 1 roku życia w stanach bądź w przypadku ryzyka niedożywienia m.in. przed i po zabiegach operacyjnych, w chorobach onkologicznych, mukowiscydozie, zaburzeniach rozwoju/ wzrastania, utracie masy ciała.. Możliwość dopasowania wartości energetycznej. Zawiera probiotyki i błonnik prebiotyczny.
 
 

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Kompletna pod względem odżywczym dieta do podawania doustnego lub przez zgłębnik. Odpowiednia do stosowania jako jedyne źródło pożywienia lub uzupełnienie codziennej diety.
 

Dawkowanie

Gotowa porcja Resource ® Junior
 
  7 miarek na 250 ml wody zawiera: 250 kcal, 210 ml woda, 55  g proszku
10 miarek na 250 ml wody zawiera: 375 kcal, 190 ml wody, 80 g proszku
14 miarek na 500 ml wody zawiewra: 500 kcal, 425 ml wody, 110 g proszku
21 miarek na 500 ml wody zawiewra: 750 kcal, 380 ml wody, 160 g proszkku

Opinie o Resource Junior proszek 400 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Resource Junior proszek 400 g kupili także:

DICOFLOR 60 dla dorosłych 20 kapsułek

Suplement diety, w skład którego wchodzi szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus zmniejszający ryzyko wystąpienia skutków ubocznych antybiotykoterapii u dorosłych i dzieci powyżej 3 r.ż., przywracający równowagę mikroflory jelitowej. Dodatkowo preparat działa wzmacniająco na odporność oraz wspomagająco przy odwodnieniu po biegunce skracając czas jej trwania. 

Produkt nie musi być przechowywany w lodówce.  

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.