Resource 2.0 smak morelowy płyn 4x200mL

cena
29,30 zł
Ilość:
Producent Nestlé Polska
Pojemność 800 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Kompletny pod względem odżywczym produkt wysokoenergetyczny (2,0kcal/ml) i wysokobiałkowy. Odpowiednia do stosowania jako jedyne źródło pożywienia, bądź uzupełnienie codziennej diety. Produkt przeznaczony do podawania doustnego.
-płyn o smaku morelowym: 4 but. 200 ml
-płyn o smaku waniliowym: 4 but. 200 ml
Do postępowania dietetycznego w stanach bądź w przypadku ryzyka niedożywienia związanego z chorobą: u chorych ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym i zapotrzebowaniem na białko - zmianami onkologicznymi, procesami zakaźnymi, chorobami neurologicznymi, oparzeniami, odleżynami; u chorych z ograniczeniem przyjmowania pokarmów i płynów - skurczową niewydolnością serca, niewydolnością nerek, zmianami związanymi ze starzeniem się organizmu, anoreksją.
 

Dawkowanie

Indywidualne, zgodnie z zaleceniem lekarza. Jako uzupełnienie codziennej diety zaleca się podawanie 1-3 butelek na dobę. Preparat podawać schłodzony.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 3. r. ż. Nie stosować pozajelitowo. Stosować pod kontrolą lekarza. Zawiera białka mleka.
 

Resource 2.0 smak morelowy płyn 4x200mL

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Resource 2.0 smak morelowy płyn 4x200mL kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.