Resource 2.0 FIBRE smak owoców leśnych płyn 4x200ml

cena
31,48 zł
Producent Nestlé Polska
Pojemność 800 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

ietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Kompletny pod względem odżywczym produkt wysokoenergetyczny (2,0kcal/ml) i wysokobiałkowy z dodatkiem błonnika. Odpowiednia do stosowania jako jedyne źródło pożywienia, bądź uzupełnienie codziennej diety. Produkt przeznaczony do podawania doustnego.
-płyn o smaku owoców leśnych: 4 but. 200ml
-płyn o smaku kawowym: 4 but. 200 ml
Do postępowania dietetycznego w stanach bądź w przypadku ryzyka niedożywienia związanego z chorobą: u chorych ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym i zapotrzebowaniem na białko - zmianami onkologicznymi, procesami zakaźnymi, chorobami neurologicznymi, oparzeniami,odleżynami; u chorych z ograniczeniem przyjmowania pokarmów i płynów - skurczową niewydolnością serca,niewydolnością nerek, zmianami związanymi ze starzeniem się organizmu,anoreksją. Ze względu na zawartość błonnika stosowanie Resource 2.0+Fibre zalecane jest w przypadku zmian w transporcie jelitowym oraz antybiotykoterapii.
 

Dawkowanie

Indywidualne, zgodnie z zaleceniem lekarza. Jako uzupełnienie codziennej diety zaleca się podawanie 1-3 butelek na dobę. Preparat podawać schłodzony.

Dodatkowe

 Nie stosować u dzieci poniżej 3. r. ż. Nie stosować pozajelitowo. Zawiera białka mleka. Stosować pod kontrolą lekarza.
 

Resource 2.0 FIBRE smak owoców leśnych płyn 4x200ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Resource 2.0 FIBRE smak owoców leśnych płyn 4x200ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.