Reparil Ice Spray roztwór do schładzania w przypadku urazów 200 ml

Nowa cena
cena
18,88 zł
Producent Meda Pharma
Pojemność 200ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancja czynna: butan, pentan, izobutan, propan, alkohol izopropylowy, mentol, kamfora.

Wskazania

Sztuczny lód w aerozolu.
Ochładza skórę i powoduje uczucie zamrożenia przez co uzyskuje się efekt analgetyczny.

Działanie

Preparat REPARIL Ice Spray jest przeznaczony dla sportowców, osób prowadzących aktywny tryb życia, lubiących wypoczynek związany z wysiłkiem fizycznym. Preparat o przyjemnym zapachu, nie drażni skóry. Zapewnia miejscowe chłodzenie tkanki.
 

Dawkowanie

Rozpylić aerozol z odległości co najmniej 15 cm na powierzchnię skóry do chwili wystąpienia odczucia możenia, nie dłużej jednak niż przez 5 sekund. W czasie rozpylania aerozolu trzymać pojemnik pionowo zaworem ku górze. Nie należy stosować preparatu na otwarte rany, powierzchnię śluzówek, chronić oczy podczas stosowania.

Reparil Ice Spray roztwór do schładzania w przypadku urazów 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Reparil Ice Spray roztwór do schładzania w przypadku urazów 200 ml kupili także:

Nailner Sztyft przeciw grzybicy paznokci 4 ml

Grzybica paznokci jest to infekcja wywołana przez kilka różnych gatunków grzybów, które wnikają w głąb paznokcia przez mikroskopijne pęknięcia lub do otaczających go tkanek. Dzięki rozkładowi keratyny w paznokciu grzyby te są w stanie przeżyć, natomiast sam rozkład keratyny powoduje zmianę w wyglądzie paznokcia. 

Grzybica jest problemem powszechnie występującym i dotykającym wielu ludzi. Infekcja ta wywołuje dyskomfort i zakłopotanie. Z pomocą przychodzi Nailner sztyft, którego opatentowany system transportu substancji czynnych zapewnia dostanie się ich w głąb paznokcia i zwalczenie grzybicy u jej źródła. Składniki czynne preparatu zmieniają środowiska paznokcia, zmniejszając jego pH, co czyni je niekorzystnym dla rozwoju grzybów. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.