RENE FURTERER VOLUMEA Szampon dodający objętości 200ml

cena
37,93 zł
Ilość:
Producent René Furterer
Pojemność 200 ml
Postać leku Szampon
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

SZAMPON NADAJĄCY WŁOSOM LEKKOŚCI OBJĘTOŚCI
Szampon dodający objętości VOLUMEA, o zielonym, świeżym i krystalicznym zapachu nadaje włosom lekkości. Miękkie i z łatwością rozczesane włosy mają pełną lekkości i trwałą objętość.

Opinie o RENE FURTERER VOLUMEA Szampon dodający objętości 200ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili RENE FURTERER VOLUMEA Szampon dodający objętości 200ml kupili także:

Kreon Travix 10000 kapsułki 20 sztuk

Kapsułka leku Kreonu Travix zawiera zaawansowane technologicznie minimikrosfery, czyli brązowe granulki, które zawierają pankreatynę - mieszankę trzustkowych enzymów trawiennych. Enzymy z leku Kreon umożliwiają trawienie tłuszczów, białek i węglowodanów w przypadku wystąpienie niedoborów fizjologicznych enzymów trawiennych wytwarzanych przez trzustkę.

Minimikrsfery dzięki swej małej średnicy zapewniają odpowiednie wymieszanie się leku z treścią pokarmową w żołądku oraz jednoczasowe przejście leku z żołądka do dwunastnicy wraz z treścią pokarmową.  Uwalniane z minimikrosfer enzymy trzustkowe zapewniają optymalną interakcję enzymów trzustkowych z pokarmem. Otoczka minimikrosfery chroni pankreatynę przed niszczącym  działaniem kwaśnego środowisko żołądka.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.