RENE FURTERER OKARA ACTIVE LIGHT Odżywka rozświetlająca włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 150ml + Szampon rozświetlający włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 200ml + szampon 50ml GRATIS

cena
96,57 zł
Producent René Furterer
Pojemność 350ml
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Odżywka rozświetlająca włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 150ml - Rozświetlająca odżywka bez spłukiwania, ułatwiająca rozczesywanie. Wyciąg z miodu i okary odżywiają włosy, rozświetlając je i podkreślając pasemka . Włosy są lśniące i jedwabiste. 
 
Szampon rozświetlający włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 200ml - Rozświetla włosy z pasemkami i po dekoloryzacji, podkreślając kontrasty i odcienie. Naturalny wyciąg z miodu odżywia uwrażliwione włosy i wydobywa subtelne refleksy. Naturalny wyciąg z okary głęboko regeneruje włosy, aby stały się miękkie, elastyczne i rozświetlone. Nie zawiera silikonów.
 

Dawkowanie

Odżywka rozświetlająca włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 150ml - Dobrze wstrząsnąć przed użyciem, aby zmieszać ze sobą dwie fazy. Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy i rozczesać. Nie spłukiwać.
 
Szampon rozświetlający włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 200ml - Nałożyć na wilgotne włosy, masować do uzyskania piany, dokładnie spłukać. Wystarczy jedno mycie. Do częstego stosowania. W razie kontaktu z oczami, przemyć je czystą wodą.

Opinie o RENE FURTERER OKARA ACTIVE LIGHT Odżywka rozświetlająca włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 150ml + Szampon rozświetlający włosy z pasemkami i po dekoloryzacji 200ml + szampon 50ml GRATIS

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.