Rene Furterer Complexe 5 koncentrat odżywczo regenerujący do skóry głowy 50 ml

Producent René Furterer
Pojemność 50ml
Postać leku Koncentrat
Dostępna ilość
100% Complete

Dawkowanie

Stosować raz lub dwa razy w tygodniu. Nakładać bezpośrednio na skórę głowy, oddzielając włosy pasami, następnie wmasować. Pobudzenie mikrocylkulacji może wywołać

Opinie o Rene Furterer Complexe 5 koncentrat odżywczo regenerujący do skóry głowy 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Rene Furterer Complexe 5 koncentrat odżywczo regenerujący do skóry głowy 50 ml kupili także:

Menachinox K2 MK-7 witamina K2 pozyskiwana z natto 60 kapsułek

Witamina K2 jest jedną z niezbędnych witamin dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze czynny udział w procesie mineralizacji kości, odpowiada za prawidłowy transport wapnia, zmniejsza stany zapalne stawów w chorobach reumatycznych i jest niezbędna do utrzymania prawidłowej gęstości krwi

Najczęstszą przyczyną niedoboru witaminy K2 w organizmie jest niewłaściwa dieta, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, antybiotykoterapia, dlatego zadbać należy o spożycie produktów będących źródełm tej witaminy: dojrzewające sery, gęsia wątróbka, jaja, masło, kapusta kiszona. Najbardziej trwałe formy witaminy K2 pozyskiwane są z natto.

Menachinox K2 to suplement diety będący źródłem naturalnej witaminy K2 (MK-7) otrzymywanej z tradycyjnego, japońskiego sfermentowanego produktu soi - natto. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.