Re-Algin 500mg 6 tabletek - NIELOT

cena
4,48 zł
Producent Sopharma
Pojemność 6 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, gorączka.

Działanie

Re-Algin zawiera substancję leczniczą - metamizol, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe silniejsze od salicylanów. Re-Algin stosuje się w przeziębieniu i grypie przebiegającymi z gorączką, bólem głowy, bólami kostno-stawowymi, bólami mięśni.

Dawkowanie

Dawka leku zależy od nasilenia bólu oraz wzrostu temperatury, jak również indywidualnej wrażliwości na metamizol. Produkt leczniczy jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania - nie dłużej niż przez 3 do 5 dni. Dorośli - 250 mg - 500 mg 2 do 3 razy na dobę. Maksymalna dawka jednorazowa 1 g. Maksymalna dawka dobowa 3 g.  Dzieci - Nie należy stosować u dzieci.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Re-Algin 500mg 6 tabletek - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Re-Algin 500mg 6 tabletek - NIELOT kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.