R&B Floppy nakrywka niebieska do Zdrowy bidon 1 sztuka

cena
5,49 zł
Producent R&B Mědílek Sp. z o.o.
Pojemność brak
Postać leku Nakrywka na bidon
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Produkowana z materiałów wykorzystywanych w przemyśle farmaceutycznym. Materiał ten jest stosowany na przykład w sprzęcie medycznym na oddziałach intensywnej opieki. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest aseptyczność oraz dbałość o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Nie przyjmuje zapachów z napojów i jest odporna na penetrację przez pleśń. Wysoka jakość materiału pozwala na wyparzenie R&B nakrywki FLOPPY (100°C przez 5 minut). Dzięki temu można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń.

Wskazania

Niewiele inwestując, można w prosty sposób przywrócić sprawność Zdrowego bidonu lub całkowicie zmienić jego wygląd. Dzięki temu możliwe jest stworzenie własnej wersji kolorystycznej Zdrowego Bidonu. Jest to szczególnie przydatne w wypadku kontaktów dzieci z grupą rówieśników,w której ktoś już używa Zdrowego Bidonu. A może macie dwoje dzieci, które chciałyby taki sam bidon? Prostą wymianą ustnika lub zakrętki łatwo można stworzyć własną wersję bidonu. Radzimy regularnie kontrolować stan techniczny wszystkich elementów bidonu. Szczególnie ustniki bywają elementem, ktorego trwałośc jest wystawiana na próbę przez dziecięce ząbki. Należy też zwracać uwagę na uszczelkę pod zakrętką, która może „zapodziać“ się w zmywarce.

Działanie

Łatwa w użyciu i utrzymaniu czystości. Pasuje do wszystkich pojemności Zdrowego Bidonu. R&B nakrywka FLOPPY jest przeznaczona do mycia w zmywarkach i wyparzania (100 °C przez 5 minut).

Dodatkowe

Wymiana ustnika / długiego ustnika
Zdarza się, że dzieci uszkodzą ząbkami ustnik, co może powodować niszczelność bidonu. Szczelność ustnika jest zapewniona poprzez sytem OPEN/CLOSE. W pozycji OPEN ustnik da się całkowicie wyciągnąć - mocnym ruchem skierowanym do góry. Nowy ustnik należy wcisnąć a następnie skontrolować działanie systemu OPEN/CLOSE.

Wymiana uszczelki pod zakrętką
Przy długim korzystaniu z bidonu może dojść do stopniowego zużycia się elastycznej uszczelki, znajdującej się w zakrętce. Zdarza się, że uszczelka zgubi się przy myciu ręcznym lub w zmywarce. Jeśli Zdrowy Bidon® zaczyna być nieszczelny, warto sprawdzić uszczelkę w zakrętce. Wymiana uszczelki w zakrętce Zdrowego bidonu® przywróci go do stanu pierwotnej niezawodności.

Wskazówka, jak łatwo wymienić uszczelkę:
Uszczelkę z zakrętki wyjmuje się za pomocą kilkukrotnego, mocnego uderzenia o płaską powierzchnię, np. stół. Można też wyjąć uszczelkę z zakrętki przy pomocy cienkiego przedmiotu. Nową uszczelkę można wcisnąć do rowka w zakrętce za pomocą np. płaskiej strony łyżeczki, czy przy pomocy sztućca. Nakrętkę należy dokręcić, dzięki czemu uszczelka znajdzie się we właściwym położeniu, zaś Twój bidon będzie ponownie gotowy do użycia.

Opinie o R&B Floppy nakrywka niebieska do Zdrowy bidon 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.