Pyramidon gorączka i przeziębienie 10 saszetek [Data ważności 31-12-2017]

cena
5,89 zł
7,88 zł
Ilość:
Producent Adamed Grupa
Pojemność 10szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum), 300 mg kwasu askorbinowego (Acidum ascorbicum) oraz 200 mg wapnia oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam i sód.

Wskazania

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym do stosowania doustnego w leczeniu objawów przeziębienia i grypy oraz: gorączki, bólów mięśni i stawów, bólów głowy w tym migrenowych, bólów zębów, nerwobólów. Wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Działanie

Obniża gorączkę, Zmniejsza bóle głowy, mięśni i stawów, Działa przeciwzapalnie.

Dawkowanie

Dorośli: 1 lub 2 saszetki 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 6 saszetek. Pacjenci w podeszłym wieku (powyżej 65lat): 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa t o3 saszetki. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 3 saszetki. Zawartość 1 saszetki rozpuścićw 1/2 szklanki letniej wody, wymieszać i wypić. Lek zaleca się przyjmować po posiłku.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Pyramidon gorączka i przeziębienie 10 saszetek [Data ważności 31-12-2017]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Pyramidon gorączka i przeziębienie 10 saszetek [Data ważności 31-12-2017] kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.