PureLite HOME samodzielne i bezbolesne wybielanie zębów

cena
59,98 zł
Producent PureLite HOME
Pojemność 1 szt.
Postać leku zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

PureLite Home to obecnie najskuteczniejszy preparat służący do samodzielnego i bezbolesnego wybielania zębów. Dzięki niemu szybko, wygodnie i bez nadwrażliwości można poprawić ich wygląd odzyskując naturalny kolor. Już po 2-3 aplikacjach widać znaczącą różnicę, a kolejne aplikacje pogłębiają i utrwalają efekt. PureLite Home łączy optymalny efekt i poczucie komfortu zarówno podczas procesu wybielania zębów, jak i po zabiegu. Ten preparat szczególnie nadaje się do zębów wrażliwych, gdyż nie powoduje żadnej nadwrażliwości. Efekt działania PureLite Home jest zdecydowanie lepszy niż efekt stosowania żeli zawierających 6% stężenie nadtlenku wodoru.

Działanie

Natychmiastowe rezultaty, bezbolesne działanie, brak efektu nadwrażliwości zębów zarówno podczas zabiegu, jak i po zabiegu, prostota i wygoda użycia ( nie wymaga przygotowania barier ochronnych na dziąsła, komplet szyn termalnych w zestawie - nie trzeba ich zamawiać u stomatologa), bezpieczeństwo - produkt zgodny z obecnie obowiązującymi przepisami. Atrakcyjna cena. PureLite Home to bezpieczny, wielokrotnie przebadany produkt zgodny z obecnie obowiązującymi przepisami zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej.

Dodatkowe

W skład zestawu wchodzi:  strzykawka z żelem 10 ml (1 aplikacja 1-1,5 ml na obie nakładki, 6-8 zabiegów); nakładki/szyny termiczne 1 komplet; skala kolorów zębów na kartonie.

Opinie o PureLite HOME samodzielne i bezbolesne wybielanie zębów

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili PureLite HOME samodzielne i bezbolesne wybielanie zębów kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.