Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Angelini Pharma Polska

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - należymy do Grupy Angelini włoskiego koncernu, którego głównym obszarem działania jest produkcja i dystrybucja leków, wyrobów medycznych i suplementów diety. W Polsce dzięki ponad 25-cio letniemu doświadczeniu na rynku farmaceutycznym (wcześniej jako Medagro International) utrzymujemy ugruntowaną pozycję solidnego partnera dla farmaceutów, lekarzy oraz pacjentów.

Nasz sukces był możliwy dzięki wprowadzeniu na rynek farmaceutyczny wielu istotnych  produktów leczniczych z różnych obszarów terapeutycznych. W ofercie znajdują się zarówno produkty pochodzące z Grupy Angelini jak i produkty firm partnerskich, które nie mając swoich oddziałów w Polsce przekazały firmie Angelini Pharma Polska prawa do ich urynkowienia. Ponadto, Angelini Pharma Polska współpracuje na terenie Polski z czteroma wytwórcami kontraktowymi (GSK Poznań, Medana, Ewa SA, Sun-Farm).

W Polsce Angelini Pharma Polska zatrudnia ok.200 osób, posiada własną koncesjonowaną hurtownię farmaceutyczną, prowadzącą zaopatrzenie do hurtowni farmaceutycznych i aptek.

13,29zł
14,76zł
22,82zł
25,29zł
9,74zł
17,14zł
23,29zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.