Proctocomfort maść 25 g

Nowa cena
cena
16,76 zł
Producent DR Kade Pharma
Pojemność 25 g
Postać leku Maść
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Wosk jojoba, żółty wosk pszczeli oraz izononanian cetylostearylu, alkohol benzylowy, butylohydroksytoluen, wazelina biała, woda oczyszczona, lanolina.

Wskazania

Do stosowania przy wewnętrznych i zewnętrznych guzkach krwawniczych odbytu. Łagodzi świąd, pieczenie i bóle podczas defekacji. Do miejscowego leczenia objawów żylaków odbytu i dolegliwości związanych z ich występowaniem

Działanie

Maść posiada w składzie Wosk (olej) z jojoby posiadający cenne kwasy tłuszczowe, który łagodzi  nieprzyjemne dolegliwości w okolicy odbytu, naturalny żółty wosk pszczeli zapewnia właściwości hydrofobowe, a izononanian cetylostearylu zwiększa elastyczność skóry. Stosowanie maści  zapobiega zaostrzeniom choroby hemoroidalnej i łagodzi świąd, pieczenie, ból podczas defekacji. Zapobiega nawrotom dolegliwości.

 

Dawkowanie

Stosować w razie potrzeby - w szczególności przed rozpoczęciem i po zakończeniu wypróżnienia w ilości odpowiedniej do wielkości zmian na skórze i błonie śluzowej.

Proctocomfort maść 25 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Proctocomfort maść 25 g kupili także:

Nozitix spray do nosa 10 ml

Nozitix to spray do nosa działający wspomagająco i łagodząco w leczeniu suchości błon śluzowych nosa, kataru alergicznego nieżytu nosa oraz infekcji nosa o podłożu wirusowym, bakteryjnym.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.