Proctocomfort czopki doodbytnicze 10 sztuk

Nowa cena
cena
12,93 zł
Producent DR Kade Pharma
Pojemność 10 szt.
Postać leku Czopki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Wosk jojoba, żółty wosk pszczeli oraz izononanian cetylostearylu. Inne składniki to alkohol benzylowy, butylohydroksytoluen, wazelina biała, woda oczyszczona oraz lanolina.

Wskazania

Proctocomfort to wieloskładnikowy preparat przeznaczony do miejscowego leczenia objawów choroby hemoroidalnej (tzw. żylaków odbytu). Proctocomfort łagodzi wszystkie objawy hemoroidów: świąd, pieczenie, ból podczas defekacji. Zapobiega nawrotom dolegliwości i zaostrzeniom choroby hemoroidalnej.

Działanie

Po aplikacji na skórze okolicy odbytu powstaje hydrofobowa wieloskładnikowa warstwa ochronna, która następnie stopniowo zanika, chroniąc przed podrażnieniem wrażliwą skórę tej okolicy anatomicznej. Preparat posiada również właściwości poślizgowe, dzięki którym ułatwia oddawanie stolca. Działanie ochronne produktu zapobiega zaostrzeniom choroby hemoroidalnej. Wosk (olej) z jojoby zawiera kwasy tłuszczowe tworzące miękką, przepuszczalną warstwę ochronną, która nadaje skórze elastyczność i gładkość oraz zwiększa wilgotność skóry i łagodzi dolegliwości w okolicy odbytu. Naturalny żółty wosk pszczeli zapewnia właściwości hydrofobowe. Izononanian cetylostearylu zwiększa elastyczność skóry.

Dawkowanie

Proctocomfort czopki należy stosować w razie potrzeby — jeden czopek rano i jeden wieczorem. Dawkę można zwiększyć w prztypadku silnych dolegliwości.

Proctocomfort czopki doodbytnicze 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Proctocomfort czopki doodbytnicze 10 sztuk kupili także:

Otrivin aerozol do nosa 10 ml

Aerozol Otrivin podczas stosowania w przebiegu przeziębienia i zapalenia zatok udrożnia nos, nie powodując podrażnienia śluzówki, gdyż ta przy jego zastosowaniu zostaje nawilżona. Zastosowanie aerozolu wspomaga odpływ wydzieliny z chorych zatok, umożliwiając tym samym swobodniejsze oddychanie.

Magvit B6 50 tabletek

Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków mających wpływ na funkcjonowanie organizmu. Z powodu słabej przyswajalności magnezu w organizmie może występować jego niedobór, spowodowany niewłaściwą dietą, piciem dużej ilości kawy i herbaty, przewlekłym stresem. Objawy niedoboru magnezu to najczęściej kurcze mięśni, drganie powiek,  problemy z zasypianiem. Dalszymi konsekwencjami przewlekłego niedoboru magnezu w organizmie może być nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, zaburzeń rytmu pracy serca oraz zawał.

Ze względu na małą wchłanialność magnezu, lek Magvit B6 zawiera w swoim składzie witaminę B6, która ułatwia jego transport z przewodu pokarmowego do krwi i przez błony biologiczne do wnętrza komórek. Dodatkową korzyścią z obecności witaminy B6 w leku Magvit jest jej dawka, która zapewnia optymalny poziom w organizmie chroniący przed niedoborem.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.