ProBalans Baby krople doustne 10 ml

Nowa cena
cena
29,80 zł
Ilość:
Producent Salveo Poland
Pojemność 10 ml
Postać leku krople
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

rafinowana oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, trójglicerydy o średniej długości łańcucha, liofilizowane szczepy Lactobacillus rhamnosus SP1, skrobia kukurydziana, środek przeciwzbrylający: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, witamina D3 (cholekalcyferol).

Działanie

Krople dla niemowląt i dzieci zawierające Lactobacillus rhamnosus SP1 oraz witaminę D3.
Zawierają witaminę D3, konieczną do prawidłowego rozwoju i wzrostu kości u dzieci.
Zawierają żywe, liofilizowane szczepy bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus SP1.
Produkt jest przeznaczony do spożycia przez niemowlęta i dzieci.

Dawkowanie

Rekomendowane dzienne spożycie wynosi 6 kropli, które zawierają:
Żywe, liofilizowane szczepy bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus SP1 na dzień wytworzenia nie mniej niż - 1x109 cfu*
Witamina D3 (cholekalcyferol)-10/mcg (400IU)

ProBalans Baby krople doustne 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt ProBalans Baby krople doustne 10 ml kupili także:

BioMarine 570 olej z wątroby rekinów tasmańskich 180 kapsułek

BioMarine to preparat, którego skuteczność dowiodło 30 badań przeprowadzonych u pacjentów z różnego rodzaju zburzeniami immunologicznymi, reumatologicznymi, kardiologicznymi i dermatologicznymi. Jednocześnie jest to jedyny produkt na Polskim rynku przeznaczony do odżywiania w leczeniu zaburzeń budowy i działania układu odpornościowego, limfatycznego i krwiotwórczeg.  Zalecany także do zwalczania skutków wywołanych defektami tych układów jak: łuszczycy, nowotworów, RZS, zawałów, infekcji bakteryjnych, wirusowych czy grzybiczych. BioMarine wskazany jest we wszystkich rodzajach przewlekłych i trudno gojących się infekcj.

Dodatkowo skwalen zawarty w Biomarine poprawia pracę wątroby i trzustki, wspomaga oczyszczanie organizmu z rozmaitych trucizn, ogranicza efekty uboczne nadmiernej ilości środków farmaceutycznych.Buduje barierę ochronną zdrowej skóry, przyspiesza gojenie ran.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.