Prenalen Magnez-Fol magnez + witamina B6 + kwas foliowy 30 tabletek

Producent Polski Lek
Pojemność 30szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Tabletki dla kobiet planujących ciążę, w ciąży oraz matek karmiących.

Działanie

Magnez – w okresie ciąży i karmienia piersią zapotrzebowanie na magnez wzrasta o 20% do 450 mg/dziennie. Magnez wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, działa przeciw skurczom mięśni oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i kości. Skutecznie walczy ze zmęczeniem i znużeniem pojawiającym się w tym specjalnym dla kobiety okresie.

Kwas foliowy - przyczynia się do zmniejszania ryzyka wystąpienia wad cewy nerwowej u dziecka. Dodatkowo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. W okresie ciąży zaleca się przyjmowanie zwiększonej dawki kwasu foliowego.

Witamina B6 - pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz funkcjonowaniu układu nerwowego. Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmować 1-2 tabletki dziennie.

Prenalen Magnez-Fol magnez + witamina B6 + kwas foliowy 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Prenalen Magnez-Fol magnez + witamina B6 + kwas foliowy 30 tabletek kupili także:

Prenatal Duo 600 DHA 30 tabletek + 60 kapsułek

Prenatal DUO jest unikalnym preparatem polecanym kobietom od II trymestru ciąży i podczas karmienia piersią. Zawiera cholinę, DHA (kwas dokozaheksaenowy) oraz kompleks niezbędnych składników wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko w odpowiednio wysokich dawkach

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.