PREMENODUO 5mg 10 czopków

Nowa cena
cena
39,00 zł
Producent FLOpharma
Pojemność 10 szt.
Postać leku Czopki
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Premeno®Duo są globulkami dopochwowymi, wskazanymi do stosowania w leczeniu suchości pochwy, prom1spowodowanej np. menopauzą, stresem, karmieniem piersią lub chemioterapią z miejscową terapią hormonalną lub bez niej. Wspomagają proces gojenia uszkodzonego nabłonka pochwy. Zmniejszają ryzyko powstawania otarć spowodowanych działaniem mechanicznym i tym samym ryzyko rozwoju zakażeń bakteryjnych. Regularne stosowanie globulek zapewnia stałe wystarczające nawilżenie pochwy, co jednocześnie może poprawić doznania seksualne.

Dawkowanie

leczenie początkowe: aplikować jedną globulkę raz na dobę, wieczorem przed snem przez okres 10 kolejnych dni.
leczenie podtrzymujące: w celu utrzymania korzystnego działania aplikować po leczeniu początkowym jedną globulkę co trzy dni tak długo, jak będzie to pożądane.

PREMENODUO 5mg 10 czopków

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt PREMENODUO 5mg 10 czopków kupili także:

Pyralgina 0,5 g 12 tabletek

Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i spazmolitycznym. Mechanizm działania Metamizolu nie został do końca poznany, jednakże bazując na dotychczasowych badaniach należy wskazać, że działa on prawdopodobnie zarówno poprzez ośrodkowy, jak i obwodowy układ nerwowy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.