Polopiryna Zatoki 6 saszetek

cena
6,76 zł
Ilość:
Producent Polpharma
Pojemność 6 saszetek
Postać leku proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Polopiryna Zatoki jest lekiem wieloskładnikowym o skojarzonym działaniu składników. 

- Kwas acetylosalicylowy łączy działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne

- Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrożnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienia oczu.

Skład

Substancje czynne w jednej saszetce: kwas acetylosalicylowy – 500mg, fenylefryny wodorowinian – 15,58mg. Substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, mannitol, sacharyna sodowa, sodu cyklaminian, kwas cytrynowy bezwodny, aromat cola.

Wskazania

Produkt leczniczy Polopiryna Zatoki wskazany do stosowania w leczeniu objawów grypy i przeziębienia – ból głowy, którego przyczyną może być zmniejszona drożność zatok przynosowych, obrzęk, przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna ilość wydzieliny śluzowej.

Działanie

Połączenie dwóch substancji czynnych, których działanie się uzupełnia i pomaga zwalczyć różne objawy grypy i przeziębienia. Kwas acetylosalicylowy zapewnia działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Fenylefryna powoduje zmniejszenie obrzęku i przekrwienia błon śluzowych nosa. Dzięki temu przewody nosowe są bardziej drożne. Dodatkowo fenylefryna ograniczania łzawienie oczu oraz odruch kichania.

Dawkowanie

Przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na ulotce. Dorośli, młodzież powyżej 16. roku życia: zawartość jednej saszetki wysypać bezpośrednio na język, a następnie połknąć. Jeśli zachodzi taka konieczność można popić wodą. Zawartość można również rozpuścić w letniej wodzie. Zaleca się zażywać saszetkę co 6-8 godzin. Nie zaleca się przyjmować leku na czczo. Maksymalna dawka dobowa: 4 saszetki.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne. Nie stosować w przypadku astmy oskrzelowej, przewlekłych schorzeń układu oddechowego, choroby wrzodowej żołądka i/lub dwunastnicy, stanów zapalnych lub krwawienia z przewodu pokarmowego, niewydolności nerek, wątroby lub serca. Nie stosować u osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi, a także u osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe; u osób z niedoborem dehydrogenazy gluko-6-fosforanowej. Nie stosować w przypadku: chorób układu sercowo-naczyniowego; nadciśnienia tętniczego; cukrzycy; jaskry z zamkniętym kątem; nadczynności tarczycy; przerostu prostaty; chromochłonnego guza nadnerczy. Nie stosować: równocześnie z inhibitorami monoaminooksygenazy (również przez okres 14 dni od zakończenia terapii); równocześnie z metotreksatem w dawkach 15mg tygodniowo (lub większych). Nie stosować u dzieci poniżej 16. roku życia, u kobiet w ciąży i u matek karmiących.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Polopiryna Zatoki 6 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Polopiryna Zatoki 6 saszetek kupili także:

Tabex 1,5mg na uzależnienie od nikotyny 100 tabletek

Lek Tabex polecany jest dla Pacjentów leczących uzależnienie od nikotyny. Jego zastosowanie pozwala na stopniowe ograniczenie zależności organizmu od nikotyny. Dodatkowo pozytywnym skutkiem zażywania leku jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia, a końcowym efektem leczenia jest zaprzestanie używania produktów z nikotyną.

No-Spa Max x 20 tabletek

No-spa Max to produkt o właściwościach rozkurczających i przeciwbólowych o wzmocnionej postaci. 

W składzie preparatu znajduje się drotaweryna, którą stosuje się w leczeniu skurczów mięśni gładkich, zarówno pochodzenia neurogennego, jak i mięśniowego. 

Wskazania do stosowania: 

- bóle menstruacyjne; 
- bóle żołądka; 
- bóle brzucha u dzieci; 
- zespół jelita nadwrażliwego i inne dolegliwości jelitowe; 
- inne bóle brzucha. 

Lek łączy w sobie skuteczność działania oraz komfort stosowania, a dodatkowo tabletka jest powlekana, dzięki czemu nie pozostawia posmaku goryczy. 

LipoRedium intensywne spalanie tłuszczu 60 tabletek

W procesie odchudzania jednym z najważniejszych etapów jest spalanie tkanki tłuszczowej, który prowadzi do redukcji masy ciała. Równie ważnym elementem po osiągnięciu zadowalających efektów jest proces kontroli, który może zapobiec efektowi jojo.

Spalanie tkanki tłuszczowej będzie łatwiejsze jeśli w swojej codziennej diecie ograniczysz węglowodany i produkty powodujące duże wahania poziomu cukru we krwi. Zamiast nich wzbogacisz ją o zielone warzywa bogate w błonnik, sole mineralne i witaminy. Na tłuszcze wybierz tylko te z ryb, orzechów, oliwy z oliwek. Jako ostatni posiłek w ciągu dnia zjedz białko z kurczaka lub indyka, które wolno się trawi. Dodatkowo, dla przyspieszenia efektów spalania zastosuj Liporedium z wysoką dawką Cola Nitida, który wspiera intensywne spalanie tłuszczu.

Ostrokrzew paragwajski zawarty w Liporedium wspomaga kontrolę masy ciała pomagając tym samym uniknąć efektu jojo. Aby efekt odchudzania był w pełni zadowalający nie należy stosować zbyt rygorystycznych diet (poniżej 1500 kcal.), głodówki oraz nieprawidłowo zbilansowanych posiłków.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.