cena
8,97 zł
Producent Polpharma
Pojemność 8szt.
Postać Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

1 saszetka zawiera:
Substancje czynne - 500 mg kwasu acetylosalicylowego i 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu oraz 2 mg chlorfenaminy maleinianu. 
Pozostałe składniki leku - krzemionka koloidalna bezwodna, sacharoza, sacharyna sodowa, sodu cyklaminian, kwas cytrynowy bezwodny, aromat pomarańczowy.

Działanie


Dawkowanie

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat 1 saszetka co 6 - 8 godzin w zależności od potrzeby. Nie należy przekraczać dawki 4 saszetek na dobę.

Przeciwwskazania

Nie stosować leku w przypadku nadwrażliwości na kwas acetylosalicylowy lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, przy astmie oskrzelowej, przewlekłym schorzeniu układu oddechowego, gorączce siennej lub obrzęku błony śluzowej nosa, chorobie wrzodowej żołądka i (lub) dwunastnicy oraz stanach zapalnych lub krwawieniu z przewodu pokarmowego, przy ciężkiej niewydolności wątroby, nerek lub serca, zaburzeniu krzepnięcia krwii, niedoborze dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, chorobie sercowo-naczyniowej, nadciśnieniu tętniczym, cukrzycy, jaskrze, nadczynnośc tarczycy, przeroście prostaty, chromochłonnym guzie nadnerczy, młodzieńczym reumatoidalnym zapalenie stawów oraz zaburzeniu czynności wątroby, w czasie ciaży lub okresie karmienia piersią.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.