Polibiotic maść 1g x 10 saszetek

cena
15,33 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 10 szt.
Postać leku Maść
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 g maści zawiera 5 mg neomycyny siarczanu (Neomycini sulfas), 5000 j.m. polimyksyny B siarczanu (Polymyxini B sulfas) oraz 400 j.m. bacytracyny cynkowej (Bacitracinum zincum).

Wskazania

Polibiotic to lek na rany powierzchowne, lek na zadrapania, lek na oparzenia, lek na ukąszenia. Produkt leczniczy Polibiotic stosuje się przy drobnych ranach (otarcia, zadrapania, ukąszenia), oparzeniach i owrzodzeniach skóry.

Działanie

Polibiotic to bezpieczny lek na oparzenia.
Zawiera antybiotyki o uzupełniającym się zakresie działania na bakterie będące przyczyną większości zakażeń skóry.
Polibiotic lek na oparzenia zawiera trzy antybiotyki:
Neomycyna - działa bakteriobójczo na bakterie Gram-ujemne.
Polimyksyna B - działa poprzez uszkodzenie struktury błony komórkowej przede wszystkim bakterii Gram-ujemnych.
Bacytracyna - działa głównie na bakterie Gram-dodatnie.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Polibiotic maść 1g x 10 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Polibiotic maść 1g x 10 saszetek kupili także:

Vigantoletten 1000 j.m. tabletki 30 sztuk

Witamina D3 (cholekalcyferolu)  wpływa na pracę mięśnia sercowego, stymuluje wydzielanie insuliny, zapobiega stanom zapalnym, reguluje ciśnienie krwi i wzrost komórek. Niedobór witaminy D może być przyczyną wielu schorzeń.

Jednym z powodów zmniejszonej produkcji endogennej witaminy D jest zbyt krótkie przebywanie na słońcu, dotyczy to głównie pracowników biurowych. Ponadto na stan ten może wpływać ograniczone spożycie z pokarmem, otyłość, która przyczynia się do zaburzenia metabolizmu witaminy D1.

Vigantoletten doskonale sprawdza się przy zwalczaniu niedoboru witaminy D, w uzupełniającym leczeniu osteoporozy i w profilaktyce krzywicy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.