Pogodyne 6 tabletek

cena
8,71 zł
Ilość:
Producent Pharmacy Laboratories
Pojemność 6 tabl.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1 tabletka: 100mg ekstraktu z korzenia eleuterokoka, 100mg ekstraktu z ziela melisy, 50mg ekstraktu z wysuszonych pędów owsa, 60mg ekstraktu z korzenia różeńca górskiego, 50mg ekstraktu z korzenia imbiru, 40mg kofeiny, substancje pomocnicze.

Wskazania

Uczucie senności i złe samopoczucie, zmęczenie psychiczne i fizyczne, nadwrażliwość na zmiany pogody.

Działanie

Pogodyne uzupełnia dietę w ekstrakt z korzenia eleuterokoka, ziela melisy, korzenia różeńca górskiego, wysuszonych zielonych pędów owsa i korzenia imbiru oraz kofeinę w okresie niepożądanego spadku aktywności w ciągu dnia oraz w niesprzyjających warunkach pogodowych np. przy niskim ciśnieniu atmosferycznym, pomagają w utrzymaniu sprawności fizycznej i umysłowej.  

Dawkowanie

W razie pogorszenia samopoczucia przyjąć 1 tabletkę. Po 30 minutach, w przypadku odczucia takiej potrzeby można przyjąć następną 1 tabletkę. Osoby zażywające preparat po raz pierwszy mogą początkowo zastosować 1/2 tabletki. Nie przekraczać 3 tabletek w ciągu doby. Nie przyjmować więcej niż 2 tabletki jednorazowo

Pogodyne 6 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.