Plusssz Magnez Uczeń 20 tabletek musujących

cena
8,89 zł
Producent Polski Lek
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki musujące
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Suplement diety wspomagający naukę.

Działanie

Magnez zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychicznych oraz wspiera układ nerwowy. Szczególnie zalecany jest osobom, które potrzebują wzmocnienia funkcjonowania mózgu, wsparcia procesów uczenia się, zmniejszenia zmęczenia. Tabletki musujące Plusssz Magnez Uczeń zawieraja również kompleks witamin z grupy B.

Dawkowanie

Rozpuścić jedną tabletkę w szklance chłodnej wody. Zaleca się spożywać jedną tabletkę dziennie.

Opinie o Plusssz Magnez Uczeń 20 tabletek musujących

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Plusssz Magnez Uczeń 20 tabletek musujących kupili także:

D-Vitum witamina D dla niemowląt 96 kapsułek

Preparat bogaty w witaminę D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Bierze ponadto udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu a jej niedobór może prowadzić do krzywicy (tj. nieprawidłowego formowania się kości i zębów). Ilość witaminy D, choć zawarta w pokarmie matki, może nie pokryć dziennego zapotrzebowania dziecka na ten pierwiastek. Dodatkowo w okresie jesienno-zimowym przy ograniczonym nasłonecznieniu synteza witaminy D w skórze dziecka plasuje się znacznie poniżej normy. Zaleca się wówczas uzupełnianie niedoborów witaminy D w codziennej diecie malucha. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.