Plastry okulistyczne OPTI-PLAST Junior dekorowane do korekcji wad wzroku 62x50mm 10 sztuk Viscoplast

cena
14,77 zł
Ilość:
Producent Viscoplast 3M
Pojemność 10 szt.
Postać leku plastry
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Zestaw zawiera 10 sztuk plastrów o rozmiarze 62 mm x 50 mm.

Wskazania

Plastry stosuje się w terapii okluzyjnej oczu, np. w leczeniu zeza.

Działanie

Plastry na podłożu włókninowym z miękkim opatrunkiem umożliwiającym swobodne ruchy gałki ocznej. Plaster może być noszony pod okularami, posiada cielisty kolor. Hipoalergiczne, o wysokiej przepuszczalności pary wodnej i powietrza.
 

Dawkowanie

Skórę wokół oka umyć i osuszyć, usunąć papier zabezpieczający plaster. Lekko przymknąć oczy uważając, aby nie napinać mięśni. Nie zaciskać oczu. Przyłożyć opatrunek centralnie na oko, węższą stroną do nosa, i rozpocząć przylepianie od strony nosa w kierunku brwi. Nie naciągać plastra ani skóry wokół oka. Po umiejscownieniu plastra lekko docisnąć palcem część przylepną wokół oka. Zaleca się zmieniać plaster po jego zabrudzeniu lub samoczynnym odklejeniu się. Na noc plaster należy zdejmować, a okolicę wokół oka, po umyciu i osuszeniu posmarować maścią z witaminą A.
 

Opinie o Plastry okulistyczne OPTI-PLAST Junior dekorowane do korekcji wad wzroku 62x50mm 10 sztuk Viscoplast

assiw

Bardzo dobry produkt,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili Plastry okulistyczne OPTI-PLAST Junior dekorowane do korekcji wad wzroku 62x50mm 10 sztuk Viscoplast kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.