Compeed Invisible bezbarwne plastry na opryszczkę 15 sztuk

Producent Johnson & Johnson
Pojemność 15szt.
Postać leku Plastry
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Plaster na opryszczkę Compeed to ultranowoczesny, niedostrzegalny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową we wszystkich fazach rozwojowych. Łagodzi pieczenie i swędzenie. Przyspiesza leczenie.  Jest dyskretny. Pomaga zapobiegać zakażeniu i infekcji wtórnej. 

Dawkowanie

Plaster na opryszczkę Compeed nakłada się przy pomocy aplikatora (zgłoszona do opatentowania technologia bezdotykowa), co eliminuje ryzyko powtórnego zakażenia związane z dotykaniem opryszczki. Po nałożeniu plaster kamufluje opryszczkę i zapewnia jej stosowne leczenie w każdej fazie rozwoju.

Compeed Invisible bezbarwne plastry na opryszczkę 15 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Compeed Invisible bezbarwne plastry na opryszczkę 15 sztuk kupili także:

Vita-Miner Prenatal + DHA 30 tabletek + 30 kapsułek

Suplement diety Vita-miner Prenatal+DHA zawiera tabletki z witaminami i minerałami oraz kapsułki dostarczające kwasy tłuszczowe. 

Jedna tabletka Vita-miner Prenatal+DHA to kompleks 20 witamin i składników mineralnych, które zapewniają podstawową suplementację codziennej diety kobiet w ciąży, wzmacniając ich organizm. Suplement zawiera zwiększoną dawkę kwasu foliowego, który jest niezwykle ważny w okresie ciąży, ponieważ bierze udział w procesie podziału komórek oraz przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych. Ponadto tabletki te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego kobiety. 

Kapsułki w suplemencie Vita-miner Prenatal+DHA zawierają NNKT omega-3: EPA i DHA które wpływają na prawidłowe funkcjonowania serca i układu nerwowego.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.