Plaster w płynie Protektor Spray Nexcare 28ml

cena
37,97 zł
Ilość:
Producent 3M Poland
Pojemność 28 ml
Postać leku spray
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Plaster 3M Nexcare w płynie – to najnowszej generacji środek ochronny ran i skaleczeń. Spray wystarcza aż na ok. 90 zastosowań.

Działanie

To innowacyjny i niezwykle bezpieczny plaster na rany i skaleczenia w spray’u. Po rozpyleniu na powierzchni skóry tworzy się niewidoczną, wodoodporną powłokę, która wysycha w ciągu zaledwie minuty i działa przez 3 dni. W tym czasie można się normalnie myć, kąpać w basenie. Powłoka ochronna nie wymaga usuwania, po pewnym czasie sama znika. Plaster jest wyjątkowy, bo nie piecze (nie ma alkoholu). Jest szczególnie polecany wszędzie tam gdzie trudno jest nakleić standardowy plaster- między innymi na otarte dziecięce kolana i łokcie. Spray wystarcza na ok. 90 zastosowań. Może być stosowany u dzieci już powyżej 1 miesiąca życia.

Dawkowanie

Należy pamiętać, aby przed aplikacją Plastrów skóra była czysta i sucha, nie należy ich także używać na krwawiącą lub zainfekowaną skórę.

Plaster w płynie Protektor Spray Nexcare 28ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.