Pharmaceris N C-Capilix koncentrat z witaminą C 1200mg wzmacniająco wygładzający 30 ml

Producent Pharmaceris
Pojemność 30 ml
Postać leku Koncentrat

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Koncentrat polecany dla skóry naczynkowej, która pod wpływem stresu oksydacyjnego (nasilonego działania wolnych rodników) ulega mikropodrażnieniom i szybszym procesom starzenia, pogłębiania się zmarszczek, tracąc blask i jędrność. Wskazany jako kuracja rewitalizacyjna dla skóry matowej, szarej oraz skóry z przebarwieniami.

Działanie

Zastosowanie w koncentracie aktywnej formy witaminy C 12OO mg pozwala na głębszą penetrację substancji w głąb skóry, zwiększając jej potencjał antyoksydacyjny w codziennej walce z wolnymi rodnikami. Aktywnie wpływa na syntezę kolagenu, korygując oznaki starzenia się skóry. Wygładza drobne i głębokie zmarszczki oraz przy- wraca odpowiednie napięcie i jędrność. Wzmacnia mechanizmy regeneracyjne skóry oraz sieć naczyń krwionośnych, zmniejszając tendencje do zaczerwienień i nadreaktywności. Reguluje produkcję melaniny, zapobiegając przebarwieniom.

Dawkowanie

Koncentrat stosować na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasować, a następnie nałożyć stosowany krem pielęgnacyjny. W przypadku kuracji skóry matowej i szarej koncentrat stosować przez min. miesiąc. Delikatna zmiana koloru jest naturalnym zjawiskiem, nie mającym wpływu na właściwości produktu.

Pharmaceris N C-Capilix koncentrat z witaminą C 1200mg wzmacniająco wygładzający 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Pharmaceris N C-Capilix koncentrat z witaminą C 1200mg wzmacniająco wygładzający 30 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone