Pelavo Oskrzela syrop na kaszel mokry i suchy dla dzieci 120 ml + poradnik dietetyczny GRATIS

cena
19,98 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 120ml + 1szt.
Postać leku Syrop + poradnik
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu


Skład

Substancje utrzymujące wilgoć: gliceryna, woda, miód,sacharoza, kwas L-askorbinowy, suchy ekstrakt w porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.), glukonian cynku, aromat wiśniowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, bromelaina.

Wskazania

Pelavo Oskrzela to połączenie odpowiednio dobranych naturalnych składników, uzupełniających dietę w stanach kaszlu.

Działanie

Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides) zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych obejmujących 13 000 osób, w tym 3900 dzieci. Badania te potwierdziły korzystny wpływ ekstraktu na drogi oddechowe.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie. Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia 5 ml trzy razy dziennie. Dzieci powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie. Do odmierzenia syropu można użyć załączonej miarki. Pelavo Oskrzela zaleca się stosować w czasie występowania objawów oraz 2-3 dni po ich ustąpieniu, jednak łącznie nie dłużej niż 14 dni.

Dodatkowe

Syrop o smaku wiśniowym.

Opinie o Pelavo Oskrzela syrop na kaszel mokry i suchy dla dzieci 120 ml + poradnik dietetyczny GRATIS

Magdalena

Polecam produkt gdyż przy przeziębieniach wspiera bardzo leczenie kaszlu u dzieci.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Pelavo Oskrzela syrop na kaszel mokry i suchy dla dzieci 120 ml + poradnik dietetyczny GRATIS kupili także:

EMOLIUM Emulsja do kąpieli 400 ml

Emolient Emolium emulsja do kąpieli zalecany jest do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Po zastosowaniu chroni skórę i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia, jednocześnie łagodząc już te istniejące. 

Emulsja długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, tworząc na jej powierzchni aktywną barierę lipidową, która dostarcza w głąb naskórka lipidy i zatrzymuje wodę w skórze. Chroni skórę przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

Podstawowym działaniem emulsji jest delikatnie mycie skóry, zapewniając jej zdrowe funkcjonowanie.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.