Pedipur S puder łagodzący potliwość 60 g

cena
8,82 zł
Ilość:
Producent Prolab
Pojemność 60g
Postać leku Puder
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Pedipur S skutecznie zwalcza nadmierną potliwość stóp i dłoni, zmniejsza wydzielanie potu oraz likwiduje jego przykry zapach na stopach, butach i skarpetkach. Działa również wysuszająco i ściągająco oraz łagodzi objawy podrażnienia powstającego w wyniku zakażenia grzybiczego i bakteryjnego. Ponadto zmiękcza i odświeża skórę, przynosząc ulgę zmęczonym stopom. Pedipur S jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Zawarta w preparacie siarka wspomaga działanie metenaminy.

Skład

Aqua, Zinc Oxide, Glycerin, Talc, Sulfur, Bentonite, Methenamine

Wskazania

Puder przeciwpotny do stóp i dłoni. Nadmierna potliwość połączona z nieprzyjemnym zapachem jest niewątpliwie poważnym problemem estetycznym i psychospołecznym dotyczącym aż 1% dorosłej populacji. Nadmierna potliwość najczęściej dotyczy skóry dłoni i stóp. Sprzyja rozwojowi różnych gatunków grzybów, stanowiących przyczynę poważnego uszkodzenia skóry. Nasilenie pocenia stóp i dłoni zależy od czynników takich jak, temperatura, układ nerwowy wegetatywny, wysiłek mięśniowy, jak również ilość przyjętego przez organizm płynu.

Działanie

Pedipur S skutecznie zwalcza nadmierną potliwość stóp i dłoni, zmniejsza wydzielanie potu oraz likwiduje jego przykry zapach na stopach, butach i skarpetkach. Działa również wysuszająco i ściągająco oraz łagodzi objawy podrażnienia powstającego w wyniku zakażenia grzybiczego i bakteryjnego. Ponadto zmiękcza i odświeża skórę, przynosząc ulgę zmęczonym stopom.

Za działanie przeciwpotne odpowiada metenamina. Działanie swoje zawdzięcza uwolnionemu wskutek kontaktu z kwaśnym potem, aldehydowi mrówkowemu, który osłabia czynność gruczołów potowych.

Zawarta w preparacie siarka wspomaga działanie metenaminy. Wykazuje także działanie wysuszające i adsorbujące. Siarka działa również keratolitycznie i powoduje złuszczenie zrogowaciałej warstwy naskórka.

Dawkowanie

Przed użyciem wstrząsnąć.

Nałożyć na umyte i osuszone stopy.

Nanieść niewielką ilość Pedipuru S na skórę nóg lub dłoni, wcierać i pozostawić do wyschnięcia.

Zabiegi powtarzać w miarę potrzeby.

Preparatu nie stosować na śluzówki, na otwarte rany oraz powierzchnie ciała pozbawione naskórka, na owrzodzenia.

Produkt testowany dermatologicznie

Produkt posiada świadectwo PZH

Opinie o Pedipur S puder łagodzący potliwość 60 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Pedipur S puder łagodzący potliwość 60 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.