zdjecie zdjecie

PasoMed kompresy jałowe z gazy bawełnianej 17 nitek 12 warstw 5x 5cm 3 sztuki

Producent Paso-Trading
Pojemność 3szt.
Postać Kompresy
Wariant
produktu
x5 x3
Dostępna ilość
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Sterylne kompresy PasoMed to niezawodne i bardzo funkcjonalne produkty opatrunkowe o przeznaczeniu medycznym, a także pielęgnacyjnym. Kompresy jałowe Pasomed posiadają aż 8 warstw wykonanych z 17 nitkowej bielonej, bawełnianej jałowej gazy. Te wygodne kompresy bawełniane świetnie sprawdzają się zarówno do oczyszczania i dezynfekcji ran i miejsc z uszkodzonym naskórkiem, a także do wykonywania bezpiecznych, delikatnych opatrunków na rany, które tego wymagają. Powszechnie stosowane gazy bawełniane o wymiarze 5x5 cm pakowane są w opakowania zbiorcze, liczące 5 sztuk kompresów.

Wskazania

Kompresy jałowe Pasomed znajdują zastosowanie zarówno w szpitalach, ośrodkach zdrowia i innych placówkach medycznych, jak również w domowych apteczkach. Są one idealne do opatrywania ran, przemywania skaleczeń, dezynfekcji ran pooperacyjnych. Świetnie sprawdzają się także podczas pielęgnacji dzieci i niemowląt. Kompresy Pasomed mogą być stosowane podczas pielęgnacji kikuta pępowinowego u noworodków, można je stosować do oczyszczania oczu oraz delikatnych miejsc u małych dzieci, u dorosłych natomiast, świetnie sprawdzą się również do demakijażu twarzy.

Działanie

Kompresy bawełniane PasoMed dzięki swoje wielowarstwowości są niezwykle mocne, natomiast dzięki miękkiej 17-nitkowej bawełnie są bardzo delikatne. Chłonne i wytrzymałe kompresy PasoMed radzą sobie trudnymi ranami, nie podrażniają ran otwartych, a także umożliwiają subtelną pielęgnację delikatnej skóry niemowląt. Stosowanie kompresów sterylnych daję pewność, że rana nie będzie narażona na atak drobnoustrojów.

Dodatkowe

Sposób użycia

Kompresy Paso Med są gotowe do użycia, po rozpakowaniu opakowania. Proces sterylizacji zapewnia, że kompresy nie przenoszą bakterii, i spokojnie można z ich pomocą oczyszczać wszelkie rany. Przed użyciem kompresu w celu oczyszczenia rany, należy delikatnie wyciągnąć go ze sterylnego opakowania, a następnie nasączyć go środkiem odkażającym, po czym bardzo delikatnie przemyć ranę. W przypadku stosowania kompresów Pasomed jako opatrunek, bezwzględnie trzeba pamiętać o regularnej wymianie, ponieważ tylko ona zapewni sterylność i poprawne gojenie rany.

Opinie o PasoMed kompresy jałowe z gazy bawełnianej 17 nitek 12 warstw 5x 5cm 3 sztuki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.