Paracetamol zawiesina 100 ml AFLOFARM

cena
6,98 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

5 ml zawiesiny doustnej zawiera 120 mg paracetamolu.

Wskazania

Gorączka np. w przebiegu przeziębienia i grypy. Bóle różnego pochodzenia o małym i umiarkowanym nasileniu na przykład: bolesne ząbkowanie, ból zębów, ból po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych , bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe.

Działanie

Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dzieci w wieku 3 miesiące-12 miesięcy: 2,5-5 ml czyli 1/2-1 miarki o pojemności 5 ml. Dzieci od 1-6 lat: 5-10 ml czyli 1-2 miarki o pojemności 5 ml. Dzieci w wieku 6-12 lat: 10-20 ml czyli 2-4 miarki o pojemności 5 ml. Dawkowanie ustala się wg masy ciała dziecka.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Paracetamol zawiesina 100 ml AFLOFARM

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Paracetamol zawiesina 100 ml AFLOFARM kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji bez kartonika 50 ml

Lek w postaci aerozolu z atomizerem stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 
Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.