Paracetamol zawiesina 100 ml AFLOFARM

cena
6,98 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

5 ml zawiesiny doustnej zawiera 120 mg paracetamolu.

Wskazania

Gorączka np. w przebiegu przeziębienia i grypy. Bóle różnego pochodzenia o małym i umiarkowanym nasileniu na przykład: bolesne ząbkowanie, ból zębów, ból po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych , bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe.

Działanie

Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dzieci w wieku 3 miesiące-12 miesięcy: 2,5-5 ml czyli 1/2-1 miarki o pojemności 5 ml. Dzieci od 1-6 lat: 5-10 ml czyli 1-2 miarki o pojemności 5 ml. Dzieci w wieku 6-12 lat: 10-20 ml czyli 2-4 miarki o pojemności 5 ml. Dawkowanie ustala się wg masy ciała dziecka.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Paracetamol zawiesina 100 ml AFLOFARM

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Paracetamol zawiesina 100 ml AFLOFARM kupili także:

Dicoflor 30 x 30 kapsułek

Suplement diety, w skład którego wchodzi szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus zmniejszający ryzyko wystąpienia skutków ubocznych antybiotykoterapii u dzieci poniżej 3 r.ż. Dodatkowo preparat działa wzmacniająco na odporność oraz wspomagająco przy odwodnieniu po biegunce. 

Dicoflor to sprawdzone rozwiązanie dla maluchów poniżej 3 r.ż., które stosują bądź ukończyły terapię antybiotykową. Bakterie zawarte w preparacie zmniejszają ryzyko wystąpienia skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego związanych z antybiotykoterapią. 

Produkt nie musi być przechowywany w lodówce i można go stosować już od pierwszych dni życia. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.